2733
2734
عنوان

بارداری با ۵ روز تاخیر

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 50 پست
[QUOTE=87686603]منم سر درد دارم مال من منظم بود ولی از بعد اقدام بهم ریخته؛همش زودتر از موعد میشدم و ...

خدا از دهنت بشنوه

دعا کن فردا بی بیم مثبت بشه

منم برای تو دعا میکنم

شوهرم خیلی امیدواره این دفعه،عصر گفتم دلم جوجه و قرمه سبزی میخواد میخواست بره برم بخره از بیرون نذاشتم گفتم معلوم نیست حامله باشم یا نه اگه بخری و نباشم بعدش ازت خجالت میکشم😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا از دهنت بشنوه دعا کن فردا بی بیم مثبت بشه منم برای تو دعا میکنم شوهرم خیلی امیدواره این دفعه، ...

مرسی عزیزم حتما دعات میکنم منم خیلی دلم میخواد باشه من تو ی شهر غریبم بخاطر کار شوهرم اومدیم‌ اینجا دلم ی نی نی میخواد. تو هم خجالت نکش انگار روز عادی حوس کردی♥️

2728
2740

عزيزم  منم پریودیم نامنظمه،  دکتر بهم گفت 10 روز بعد از طولانی ترين تاریخ پریودیم از بی بی چک استفاده کنم مثلا من بین 28 تا 32 روزم که 10 روز بعد از روز 32 بی بی بزنم

توام همین کار و بکن،  انشالله که باردار باشی عزيزم 

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
اهان‌ ینی ده روز از گذشت پر نشدن ؟

آره دکتر ميگه تو پری های نامنظم و بخصوص تخمدان پلی کیستیک معلوم نیست تخمک گذاری کی هست و کی لقاح صورت ميگيره، حتی ممکن آخرین روزای دوره تخمک گذاریت باشه 

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
اهان مرسي از لطفت پس فلا صبر ميكنم🙏

انشالله که همین ماه مامان بشي منم برات صلوات میفرستم

2706