2737
2734
عنوان

بارداری با ۵ روز تاخیر

301 بازدید | 50 پست

با سلام من تو دوره اقدام هستم اما از یه طرفم دکترم بهم گفته تخمدان پلی کیستیک دارم میترسم به سختی باردار شم الانم ماه پیش اقدام داشتیم من باید ۲۸ پر میشدم اما هنوز نشدم بی بی هم منفی شد میخوام بدونم خانمی مثل من یوده الان بچه داشته باشه و راحت بوده براش همچی ؟😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بی بیم منفی بود شنبه حالا باز فردا میخوام بزنم خداکنه مثبت بشه من کیست داشتم

انشاءالله مثبته

منم كيست دارم

از چه نوعيه برا شما؟

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2728
انشاءالله مثبته منم كيست دارم از چه نوعيه برا شما؟

باورت میشه نمیدونم؟

اولش دکتری که میرفتم گفت باید عمل بشی

بعد دکترمو عوض کردم گفت اصلا چیز خاصی نیست باردار بشی از بین میره چند ماه قرص ال دی مصرف کردم و الان ۴ ماهه اقدامم

2738
ایاشالا که هست علايمت چجوریه ؟

هفته قبل خیلی زیر دلم درد میکنه و یه وقتا نافم درد میگرفت و میزد به زیر دلم هنوزم یکم دل درد دارم

ترشح سفیدم دارم

غذا میخورم یکم بعدش تهوع خفیف میگیرم

سر درد و فشار پایین

چرا دارم سر دردای بد،عصبیم،زیر دلم هی میگیره ول میکنه خشته شدم اخه من پریام بیشتر اوقات نامنظمه

منم سر درد دارم

مال من منظم بود ولی از بعد اقدام بهم ریخته؛همش زودتر از موعد میشدم ولی این ماه عقب انداختم

هفته قبل خیلی زیر دلم درد میکنه و یه وقتا نافم درد میگرفت و میزد به زیر دلم هنوزم یکم دل درد دارم ت ...

منم همینم بوی ی سری عذاها حالمو بد میکنه غذایی هم که میتونم بخورم و میخورم اما یهدش تهوع بهم دست میده

2706