2737
2734
عنوان

خانم هایی که شاغل بودن بچه دار شدن...

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 35 پست

من شاغلم دوتا بچه ماه دارم .بعد از بچه دار شذن میفهمی دوست داشتن یدون بازگشت یعنی چی .چه حس قشنگی ی موجود بهت پناه بیاره.دلت میخواد از همه صحنه های بچت فیلم داشته باشی

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه گناه نداره؟

منم مامانم تا شش ماهگی بچه ام کمک دستم بود.... نه اصلا مشکلی نیست..... ولی خب حتی اگه یکی داشته باشی بچه رو واست بگیره بازم.... شب ها تا صبح مجبوری بیدار بمونی..... بعدش صبح بری سرکار خیلی روت فشار میاد

2731
نه چرا پشیمون برنامه ریزی دارم

برنامه ریزیت چجوریه میشه به منن یاد بدی کمکم کنی؟من علائم بارداری دارم خیلی نگرانم استرس دارم دارم دیوونه میشم

اینم 
بچه رو چی کار میکنی؟

عزيزم من الان هم يك دختر ١٣ ماهه دارم كه بلافاصله بعد از تمام شدن مرخصي زايمانم دوباره باردار شدم و مرخصي استعلاجي گرفتم و ان شا الله پسرم هم تابستون به دنيا مياد و سال ديگه هم دوباره مرخصي زايمان هستم و عملا وقتي بخوام دوباره برم سر كار دخترم دو سال و نيمه و پسرم ١٤ ماهه هست و ميگذارمشون پيش مادرم و البته همسرم هم بعضي وقتها هست چون نزديك يك سال هست كه با ٢٢ سال بازنشسته شده چون سختي كار داشته و اگر هم بخواد مشغول به كار بشه يك كار نيمه وقت ميره .

2738
ممنونم عزيزم ، ان شا الله شما هم به زودي ني ني دار ميشي و كارت رو هم حفظ ميكني نگران نباش ، شايد مجب ...

من کارخونه ی شوهرم کار میکنم اصلا اونجا باهاش اشنا شدم و ازدواج کردم.من مشکل کار و مرخصی ندارم خدارو شکر ولی میترسم بچه دستو پامو ببنده

اینم 
من کارخونه ی شوهرم کار میکنم اصلا اونجا باهاش اشنا شدم و ازدواج کردم.من مشکل کار و مرخصی ندارم خدارو ...

نه عزيزم اصلا اينطور نيست ديگه بچه هم وقتي يه كمي بزرگ بشه ميتوني بگذاريش پيش مادرت يا اينكه نهايت مهد بگذاريش .

نه عزيزم اصلا اينطور نيست ديگه بچه هم وقتي يه كمي بزرگ بشه ميتوني بگذاريش پيش مادرت يا اينكه نهايت م ...

جدا؟به نظرتون یه اتاقه کامل درست کنم اونجا خوبه فایده ای داره؟

اینم 
2706