2733
2739

من شاغلم شغلمم برام خیلی مهمه ولی شوهرم بجه دوس داره منم چون دلم‌براش میسوزه میخوام‌بیارم یدونه،بعد بچه دار شدن چی میشه پا بند خونه میشم  همه عمرو جوونیم میره مای بچه یا میشه کار کرد و خوشحال بود؟بچه داری چجوریه اصلا؟من تک فرزندم چیزی از بچه نمیدونم دقیق.لطفا کمک

اینم 

اگه کسی رو داری بچه رو بگیره میشه رفت سر کار. من 1ماه بعد زایمان رفتم بچه رو میدم مامانم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مادرم با۳ تا بچه سرکارشو هیچ وقت رها نکرد مارو هم میذاشت مهدکودک

تازه دانشگاه هم میرفت 

آشپزی و خانه داریشم زبانزد عام و خاص

پدرمم ازش راضی  بوده همیشه  عاشقشه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

سوال منم هست 

به هيچ عنوان نميخوام شغلمو بخاطر بچه بزارم كنار

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بچه گناه نداره؟

نه. اگه مطمئن باشه جایی ک میذاری مشکلی نیست. بعدم 24 ساعت که دور نیست ازت. حداقل نصف روز پیش خودته.برا کسی ک شاغل بوده تو خونه نشستن مساوی با افسردگیه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

مامان من معلم بود والا، بدبخت هم نشد شاغلم بود

خواهر منم کارمنده، الان توی مرخصی زایمانه از مهر دوباره برمیگرده سر کار، البته استخدام رسمیه.

عزیزم خیلی به شرایط محل کارت مربوطه.

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
بستگی به خودت داره.من ۶ ماهگی پسرم برگشتم سرکار.شغلمم پراسترسه ولی علاقه دارم هیچ وقت حاضر نیستم کار ...

چقدر خوب 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706