2733
2734
عنوان

اشتباهی مسواک شوهرمو زدم😣😣😣😣😖😖😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 1479 بازدید | 114 پست
اونایی که میگن مگه چیه شوهرته مگه بوسش نکردی و اینا انگار یادشون رفته بوس فرق داره مسواک هر آت آشغال ...

والا👏👏

مثلا رون مرغ هفته پیش یهو در میاد میره لای برس مسواک😐🙄

حالا پیدا کنید پرتقال فروش را😖😆

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالم بهم خورد 😐 

دوستان عزیزم لب و بوس قضیش با میکروبا و غذا مونده های لای دندون فرق میکنه😐

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

به نظر اشکالی نداره مگر که زن و شوهر از هم بدشون بیاد این مسواکه هم بد میشه اصن اصن غوز بالا غوز

ولی یه خاطره بگم 

مادرم دندوپزشکی رفته بود بی حسی زده بود گیج و منگ 

رفت مسواک بزنه اشتباهی مسواک بابامو زده بود من دیدم چه قدر طول میده😂 اومد بیرون گفت حالم بهم خورد 😐 

مسواک باباتو زدم اومدم بزارم جاش دیدم انقدر اب کشیدم بره 🤣🤣 میخواستم بگم اگه نرفته وایتکس بدم 

بعدم گفتم مگه شما با بابا راحت نیستی حالا مسواک بده؟

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
هه چ راحت چندش میگین منکه تا حالا برام پیش نیومده ولی اگ بیادم مهم نیس چون دهن عشقمه چ اشکالی داره ا ...

هزارتا کار؟🤔فقط یه لب گرفتنه اونم فقط لب دیگه تا تهه حلقش که نمیره لبم که😝

2740
اونایی که میگن مگه چیه شوهرته مگه بوسش نکردی و اینا انگار یادشون رفته بوس فرق داره مسواک هر آت آشغال ...

ميترسم يه چيزي بگم حالت تهوع بگيري من و شوهرم كه بارها مسواك همو زديم و برامون عاديه اما كارهاي چندش ناكتر هم انجام داديم 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ميترسم يه چيزي بگم حالت تهوع بگيري من و شوهرم كه بارها مسواك همو زديم و برامون عاديه اما كارهاي ...

اهان تا تهش رفتم‌😐

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
ميترسم يه چيزي بگم حالت تهوع بگيري من و شوهرم كه بارها مسواك همو زديم و برامون عاديه اما كارهاي ...

بگو بگو بخندیم منو ریپلای کن ک بخونم بخندم 😜🤣👏

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
عهه منم همینو میگم  اگه شانس منه دندونام فردا میریزه

عزیزم بهش فک نکن 

من خودم ادمیم که وسواسی نیستم اوکیم ولی خدایی این یه مورد واسم غیر قابل تحمله😀ولی کاریه که شده دیگه بهش فک نکن

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

جز لب؟؟ دیگه جز لب دادن که خدایی چیزی به مسواک و دهن ربط نداره

رابطه که ربطی به مسواگ نداره🤔

2706