2737
2734
عنوان

اشتباهی مسواک شوهرمو زدم😣😣😣😣😖😖😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 1479 بازدید | 114 پست
چون که خیلی حساسی عزیزم😊

آخه مسواااک 

له خدا من حساس نیستم ولی آخه اینا که بچه ها میگم چحوریه 

شو هر من معمولا برنجشو تموم نمیکنه من از اول کم میکشم اگه بخوام برنج شوهرمو بردارم اندازه یک سانت آخرش که قاشقو زده بهش نمیخورم بقیشو میخورم اونم با قاشق خودم

منتظر اتفاقات خوبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونایی که میگن مگه چیه شوهرته مگه بوسش نکردی و اینا انگار یادشون رفته بوس فرق داره مسواک هر آت آشغال ...

وای واقعا عوقم گرفت غذای دهنشو که جدیده میریزه تو دهن خانمش؟؟؟؟

مسواک؟؟؟؟

چای که قند میک زده شو ریخته توش برمیداره میخوره؟؟؟

من اصلا وسواس نیستم ولی شوهر که جای خود داره اگه قند دهن خودمو بریزم تو لیوان نمیتونم بخورم 

یه بار چایی داغ بود نفهمیدم چیکار کنم فوری تف کردم تو استکان و دیگه نتونستم بخورمش

منتظر اتفاقات خوبم 
2728
آخه مسواااک  له خدا من حساس نیستم ولی آخه اینا که بچه ها میگم چحوریه  شو هر من معمولا بر ...

ولی بقیه غذای بچه هام و شوهرمو با میل و اشتیاقذمیخورم اگه سیر نشده باشم،فقط غذای پسرکوچولومو نمیخورم چون خیلی کثیف کاری میکنه😁

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
وای واقعا عوقم گرفت غذای دهنشو که جدیده میریزه تو دهن خانمش؟؟؟؟ مسواک؟؟؟؟ چای که قند میک زده شو ری ...

🤣🤣🤣🤣عزیییزم منم همینطور 

اصن دهنی خودمم نمیخورم چه برسه شوهرم

2740
شرمنده بچه هاي ني ني سايت كه حالتونو بهم ميزنم    تا حالا شوهرتون غذاي جويده شده تو دهنشو ...

خدا نکشت دختر😥اب قبول یا دود قلیون😜ولی غذای جویده؟😆😆😆دمت گرم

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡