2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من نیز

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2740
یه عالم با شوهرم دعوام شده خواهرم پونصد میلیون داده به خونه ما صد میلیونم پول نداریم

الان خدایی نکرده خواهرت ورشکست بشه بازم تو سر شوهرت میزنی چرا تو نشدی

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
یه عالم با شوهرم دعوام شده خواهرم پونصد میلیون داده به خونه ما صد میلیونم پول نداریم

مثل مایی عزیزم ولی من اصلا حسادت نمیکنم خدا بزرگتر از اونیه که فکرشو کنی 😍

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
توام مثل منی؟

غزییمعزیزم دیگه بااین گرونی این ارزو ب گور میبرم

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤