2737
2739

منم خونه نخریدم ولی حسود نیستم،  خانم برادرم بهترین خونه  و ماشین ولباس و تفریح و مسافرتو طلا و جواهر را داره، جاریم یه جور دیگه ، ولی من به اونا کاری ندارم، تو هم حسودی نکن، تلاش کن خدا هم برکت میده، چرا با شوهرت دعوا می‌کنی و سرکوفت میزنی بهش؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پووووووف

نگفتم؟صبر کن!فصل بهاران میرسد روزی؟ به سر دوران سرمای زمستان میرسد روزی؟نگفتم؟ نوبت صوت هَزاران میرسد روزی؟تو میگفتی که تاریکی چرا پایان نمی گیرد نگفتم؟صبرکن این شب به پایان می رسد روزی؟نگفتم؟غم مخور دست جهالت گر خمی بشکست؟تحمل کن خدای کوزه سازان میرسد روزی؟تو میگفتی عشق بنیاد میخوران براندازد نگفتم وقت بدمستی مستان میرسد روزی؟به یادت هست میگفتی که درمانی ندارد عشق؟نگفتم دردها آخر به درمان میرسد روزی؟پیام رند شیرازی به گوشت بارها خواندم که میگفت عاقبت یوسف به کنعان میرسد روزی؟بیا جلاد را بر دار آزادی تماشا کن نگفتم من زمان دادن جان میرسد روزی؟
2731
این دنیا ارزش جوش زدن و حرص خوردنو نداره بالاخره خونه دار یا بی خونه توی یه وجب جا میخوابیم  م ...

درسته

منم هرروز سرکوفت میزنم که خونه نداریم

منتها من از یه مساله خسته ام

اینکه خونه مادرشوهریم... دلم استقلال میخواد

ان شالله که بشه

ما هم خونمونو فروختیم زدیم به یه کار واسه یه خونه بزرگتر ولی با این گرونی که شد دیگه نمیتونیم همون خونه روهم بخریم،ولیخدا رو شکر میکنم بخاطر نعمت سلامتی

ای فرزند آدم!راحتی و آسایش را در بهشت قرار دادم،امامردم آن را در دنیا میجویند و نمیابند.(حدیث شریف قدسی)
2738