2733
2734
عنوان

حق دارم ناراحت بشم؟قوم شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1868 بازدید | 120 پست
روز ای اول زندگیمه شوهرم خیلی،مهربونه اما این روزا بهم نمیچسبه انقد خواهرم ازشون بد گفته یا گفته شوه ...

ببین ببخشید اینو میگم ولی خواهرت دقیقا داره کارایی رو میکنه که توسردبشی با زنگ زدن به شوهرش ظاهرا به فکرتو‌ هیت ولی درباطن داره زندگی شمارو خراب میکنه

خدايا شکرت ان شاالله هرچي خيره همون پيش بياد 
خودم خیلی ناراحت شدم اخه از دید خونوادم حرکتش زشت بوده ولی من ناراحت نیستم . مادرشوهر خواهرمم میشه

اجازه نده دخالت کنه خواهرت من دیدم خواهرایی ک با هم جاری هستن اولش گل و بلبله همچی و هی از هم دفاع میکنن بعدش هی بخاطر مشکل یه خواهر اون یکی هم درگیر شده زندگیش

از اول زندکیتو بگیر تحت کنترل خودت و دهن بین نباش 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااات نشستی نشستی فکر کردی ببینی به چی باید ناراحت میشدی 😐😑اونم چییییی ی چیز بیخود😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
روز ای اول زندگیمه شوهرم خیلی،مهربونه اما این روزا بهم نمیچسبه انقد خواهرم ازشون بد گفته یا گفته شوه ...

خوب خواستگاری هم رفته باشه طوری نیست ممکنه تفاهم نداشته باشن

2731
آره همش از کاهی کوه میسازه خیلی فکرم درگیر شده خونواده شوهرش خیلی خوبن خودش سخت میگیره و این چندروز ...

خیلی مواظب باش که مشکلات خواهرت تو. وهمسرت رو درگیر نکنه باید خیلی سیاست به خرج بدی در کل تو همچین وصلت هایی ادم همیشه درگیره خیلی زندگی مشکلی رو در پیش داری پس با سیاست حسابتو از خواهرت جدا کن 

با این چیزایی که از خواهرت گفتی باید بگم که اولا خواهرت پیش یه مشاور بره خیلی خوبه ( به خاطر اینکه شما غذا درست کردی گریه کرده) 

دوم اینکه در حقت خواهری نمیکنه و دلش برای زندگیت نمیسوزه وگرنه از خانواده همسرت بد نمیگفت یا اینکه نمیگفت همسرت قبلا خواستگاری رفته و ....... تا شما دلسرد بشی ؛ پس دوری کن و دوستی

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
2740
ببین ببخشید اینو میگم ولی خواهرت دقیقا داره کارایی رو میکنه که توسردبشی با زنگ زدن به شوهرش ظاهرا به ...

یکی دو بار در مورد علاقه اش به خودم به خواهرم گفتم گف نه،ثبل تو یه جا رفته خواستگاری یه پزشک.

و اصرار داشته .(البته اشنایی سنتی بوده و اولش به اصرار خونواده رفته و قبول نکرده از سال قبل دورادور میدونم )

من هم خیلی گریه کردم ولی خودش گف علاقه ای وجود نداشته کل مدت اشنایی هم دو هفته هم نبوده و فقط بخاطر موقعیتش بوده

به خاطر همین میگم همین الان که اول زندگیته راهتو جدا کن منم با خواهرم جاریم اخ اگه بدونی چه بلا هایی سرم اومده گاهی به همسرم میگم کاش تو داداش شوهر خواهر من نبودی دنیا برام گلستون بود هر کاری که اونا بکنن من وهمسرم باید جواب پس بدیم اگه کسی تو خانواده همسر وحتی خانواده خودم کاری بکنه پای ما یا اونا هم وسطه انقدر خستم با وجود اینکه همسرم خیلی محکم به خانوادش فهمونده که حساب ما جدای اوناست 

یکی دو بار در مورد علاقه اش به خودم به خواهرم گفتم گف نه،ثبل تو یه جا رفته خواستگاری یه پزشک. و اصر ...

اصلا درمورد مسائل شخصی وعلاقه ی همسرت و. ..به خواهرت نگو چون خودش را باهات مقایسه میکنه وناخوداگاه انرژی های منفیش مثل زنگ زدن به شوهرش و گریه کردن روت تاثیر منفی میزاره ببین چقدر بااین کارش ذهنت رو درگیر کرده عزیزم

با این چیزایی که از خواهرت گفتی باید بگم که اولا خواهرت پیش یه مشاور بره خیلی خوبه ( به خاطر اینکه ش ...

گف شکست عشقی خورده از پارسال که لاغر شده ولی از خود همسرم پرسیدم متوجه شدم رفته جنگ با داعش ولی خونوادش نمیدونن میگه دوستام جلو خودم جون دادن برای همین از اشتها و...افتاده و این قضیه درست بعد خواستگاری بوده

2706