2737
2734
عنوان

همسایه زبون نفهم😒🖕

436 بازدید | 21 پست

دم ب دقیقه سر صدا دارن

یا میکوبن ب دیوار

یا درو محکم میبندن 😒🖕

من خودم سرما خوردم ناجور میخوام استراحت کنم لامصب

دیوارمونم انقد نازکه صدا میره یه وقتایی با حرفام رسوندم که مردم آزارن بازم نفمیدن چیکار کنم بنظرتون؟ نمیخوام برم دم خونش مثل خودش رفتار کنم آیا؟ 

به مدیر ساختمان بگید بهشون بگه

وای ما یکی داشتیم بالا سرمون😣😣😣😣 تههه تهههه بی فرهنگی بودن😑😑😑😑 خداروشکر رفتیم از اونجا

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زنگ بزن پلیس ساختمان تذکر بدن

پليس ساختمان اصولان واسه ساخت و ساز غير مجازه نه سرو صدا 🧐🧐🧐

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

اين شكلك 🖕چى ميگه اين وسط ؟!!! 😱

ببخشيد ولى اين يك فحش خيلى زشته ☺️

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2738

عین همسایه‌ها ما بقران یه شب 2 اینا بود جارو برقی میکشیدن یه شب 12 و نیم بود گردو میشکوندن. .در سرویس بهداشتی ها رو چنان میکوبن انگار دم ب دقیقه اسهالن بدو میرن میان. .ساعت 3 ظهر ساعت جارو کشیدنشون هست بعد از ظهر یه چرت زدم با صدایی جارو برقی بلند شدم سه تا اشتم تا الان بی حس هستن. یعنی نفهمن هاااا

محتاج صلوات تک تکتون برا آرامش دلم.
نه اول آروم خطاب به خودشون بگو دیگه مثال نزن نفهمید جدی برخورد کن

اخه من غیر مستقیم چندین بار گفتن و با حرفام رسوندم باز چند روز مراعات میکنن باز شروع میکنن پس خودشونو میزنن ب نفهمی دیگ

عین همسایه‌ها ما بقران یه شب 2 اینا بود جارو برقی میکشیدن یه شب 12 و نیم بود گردو میشکوندن. .در سروی ...

بخدا ما خودمون سر صدا نداریم حتی مهمونامونم سر صدا ندارن مخصوصا خانواده شوهرم اصن ساکت

نمیدونم چرا اینجوری میکنن عوضیا😒😒😒🖕

بخدا ما خودمون سر صدا نداریم حتی مهمونامونم سر صدا ندارن مخصوصا خانواده شوهرم اصن ساکت نمیدونم چرا ...

باز هم اون شكلك رو گذاشتى كه !!!

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2706