2737
2739
عنوان

خواهرم اومده خونمون شوهرم ناراحته چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3949 بازدید | 123 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظرم شوهرت حق داره و اینکه یه شب هزار شب نمیشه اما امشب تولد شماست و شاید شوهرت برنامه خاصی برات داشته و تو با اینکار خرابش کردی

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2728

خواهره منم کوچیکه منو خیلی دوسداره و وابستس همش دلش میخواد پیشم بمونه، اوایل بیشتر می موند الان خییلی کم وقتایی ک شوهرم نیس میارمش دلش نشکنه. اخه خواهر کوچیکو نمیشه دلشو شکست(کسی که داره میدونه)

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
خب بفرستش بره یا دوتایی ببرینش بزارید خونه مامانت بگید بهشون میخواستیم بریم خرید حق داره خب شوهرت

چه حقی.تولد ایشون هست .باز تولد شوهرش بود یه چیزی.الان باید همسرش رو خوشحال کنه به فکر حال کردن خووشه😐

سوهرت داره بهونه میاره.خواستم تنها باشم

با خانواده مشکلی داره؟

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
2740

وای عزیزم منم کوچیک بودم میموندم خونه ی خواهرم الان به منم فوش میدادن😂😂😂😂😂😂اونم بزرگ بشه میفهمه چکارکرده سوتفاهم نشه احساس میکنم شوهرتون ازخواهرتون زیادخوشش نمییادوگرنه بچه شب رومیخوابه دیگه 

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
چه حقی.تولد ایشون هست .باز تولد شوهرش بود یه چیزی.الان باید همسرش رو خوشحال کنه به فکر حال کردن خووش ...

چقد شما بدبینی. خب لابد برا زنش برنامه داشته. یا اصلا فرض که برا خودش برنامه داشته. زنشه دوس داشته اون شب تنها باشه. مگه مرد غریبس و قصد تجاوز داره؟

در ضمن از حضور خواهرزنش ناراحته. دعوا نکرده که چرا این مونده

خود استارتر استرس گرفتتش

آخی عزیزم بزار اجیت بهش خوش بگذره  .نزاری شوهرت بهش اخم و تخم کنه .اون هیچی از فکر شما نمیدونه 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین