2733
2734
عنوان

خواهرم اومده خونمون شوهرم ناراحته چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3949 بازدید | 123 پست
چقد شما بدبینی. خب لابد برا زنش برنامه داشته. یا اصلا فرض که برا خودش برنامه داشته. زنشه دوس داشته ا ...

نمیگم ناراحت نباشه.حوب ضد حال خورده.ولی حق نداره طوری برخورد کنه استارتر ناراحت بشه.امشب شب استارتر هست.

نه بچه ها با خانوادم مشکلی نداره

یک سال و نیمه ازدواج کردم خواهرم واسه اولین بار مونده

مامانمینا حتی شام یاناهار هم خونم نمیان

تا الان هر دفه خواهرم میخواست بمونه روی خوش نشون نداد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بچه ها با خانوادم مشکلی نداره یک سال و نیمه ازدواج کردم خواهرم واسه اولین بار مونده مامانمینا ح ...

شوهرت خیلی گرمه؟

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
2731
نه بچه ها با خانوادم مشکلی نداره یک سال و نیمه ازدواج کردم خواهرم واسه اولین بار مونده مامانمینا ح ...

منم بالاگفتم احساس میکنم همسرتون زیادخوشش نمییادازخواهرتون باعرض معدرت دیدم که میگم عزیزم

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢

همه تون حق دارین

اما مامانتون باید عقلی میکرد وبچه رو باخودش میبرد

حالام که نبرده یکم برنامه ها رو طوری پیش ببرید که انگار بچه دارین کاریش نمیشه کرد

تولدتونم مبارک

وای عزیزم منم کوچیک بودم میموندم خونه ی خواهرم الان به منم فوش میدادن😂😂😂😂😂😂اونم بزرگ بشه میفهم ...

واقعا حضور یا عدم حضور بچه تاثیری نداره از نظر شما؟

بچه تا بخواد بخوابه خب اینا خودشونم خسته میشن و خوابشون میگیره بعدشم باید سایلنت کار کنن و همش نگران باشن که یهو خواهره نیاد چیزی بخواد

تنها بودنشون خیلی مهمه . نمیدونم واقعا شماهایی که میگین خب بچه بخوابه بعد ، براتون مهم نیس این مسائل؟

2740
حالا نمیخواد بکشتت ک وقتی خوابید یه شبه رویایی بساز براش از دلش دربیاد

😂😂😂

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
واقعا حضور یا عدم حضور بچه تاثیری نداره از نظر شما؟ بچه تا بخواد بخوابه خب اینا خودشونم خسته میشن و ...

ببخشید اونایی که بچه دارن چکار میکنن پس؟ حالا یه شب جیغ و فغان نداشته باشن ملوانی هم نپوشن

میگه اولین باره مونده.

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین