2737
2734
عنوان

خاستگار خانم باز

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 50 پست

گلم ایشون بیماره،اختلال شخصیتی داره تا خودش نخواد و با روانشناس خوب کار نکنه عوض نمیشه،تعجبم از خواهر شما که خودش باید اینهارو از همه بهتر بدونه!

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند

دون ژوئن ها خیلی کم هستند

یک به ده هزار

بقیه دون ژوئن نما هستند

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم....این مثال از قدیم بوده😊😊 منم شنیدهامو گفتم ولی فک کنم سگ مدفوع خواره

نه گلم سگ موجود تمیزیه ،اون خوک هست مدفوعشو میخوره

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
2728

در هر جامعه ای، یک عده ی قلیل و محدود هستند که خیانت میکنن، اونم دون ژوئن ها هستند

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop

دقیقا عین شرایط همکار من با 37 سال سن تازه داماد شده ولی همش به دخترها پیام میده من میبینم که داره خیانت میکنه و این درست نیست این جور ادمها مریضن درست نمیشن 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

والا اگه شغلش چیزی دیگه بود عیب نداشت.ولی این مشاورها راحت مخ میزنن مریضاشونم اکثرا کمبود محبت دارن زود جذب میشن

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2738

😑😑😑نمیخام بترسونمت عزیزم ،،ولی دیگه لذت رفاقت با خانما رو چشیده فک نکنم رفتارش تغییر کنه و یکی دیگه م این که امروزا اکثر مراجعه کننده ها به مراکز روانشناسی خانمها هستن ...

کلا آقایونی که شغلشون طوری هستش که با خانمها بیشتر سروکار دارن باید از لحاظ رفتاری بررسی بشن تو امر خواستگاری..

حالا شغل خواستگار خواهر شمام گه جای خود دارد چون بیشتر افراد از زندگیشون تعریف میکنن و بقولی شبیه دردودل میشه اینه که ممکنه یه حسهای عاطفی بین‌ مراجعه کننده و روانشناس بوجود بیاد که این وسط اگه روانشناس رفتارش موجه نباشه هر روز یه درگیری عاطفی داره با مریضهاش..

انشالله که بهترینها رقم بخوره برا خواهرت ولی خب دقت کنین..

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
اره قبول دارم این حرفتونا

استارترخواهرت هنوز ازدواج نکرده که بتونه خیانتودرک کنه یاحتی بدچشم بودن مرد رو.حساسیت روهمسروپاک بودن همسربعدازدواج به سراغ آدم میاد.اونایی که خیانت دیدن حاضرن هیآی نداشته باشن الاعشق دوطرفه.مردااگه موردداشته باشن خوب نمیشن شایداول ازدواج کمی دست بکشن وسمت همسرشون بیان ولی دوباره برمیگردن دنبال همون کارا بخصوص موقع بارداری وبعدزایمان همسرشون 

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد