2733
2739
عنوان

خاستگار خانم باز

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 50 پست
اره قبول دارم این حرفتونا

درضمن اینکه میگه تهمته کامل دروغه چونکه مشاورها حق ندارن با مراجعینشون بیرون از دفتر کار دیدار داشته باشن یا رابطه شخصی برقرار کنن،خواهرتون خودش هم موقعبت خوبی داره و نباید خودشو آینده اشو ،روح و روانشو فدای آدم معلوم الحال کنه،ایشون بچه نیست که یه انسان بزرگه حتی رفتارها و اخلاقهای جزئی کوچیکش هم قابل تغییر نیست

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند

دون ژوئن ها مردانی کاریزماتیک و جذاب و خوش صحبت هستند که همزمان در چندین رابطه قرار دارند و هیچ تعهدی نمیدن و هدفشون از رابطه صرفا سک س هست

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدم این فیلمو خیلی غم انگیز و قشنگ بود 

من خودم ندیدم باید بگردم پیدا کنم دان کنم

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop
2728
تازه فهمیده ک اینجوره 

مگه شوهر قحطه. خواهرتون یک عمر مجرد بومونه یا بره با یک کارگر با شخصیت ازدواج کنه که شرف داره ب این مرد بره زیر یک سقف.

نمیدونم واقعاً سوالتون جدیه یا ما رو دست انداختید؟؟!!!!! اخه این سوال شما جوابش کاملا مشخصه

فک کنم....این مثال از قدیم بوده😊😊 منم شنیدهامو گفتم ولی فک کنم سگ مدفوع خواره

ن خواهر من کی گفته سگ مدفوع خواره😂😂

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.