2737
2734
عنوان

این کار درسته؟؟؟؟واجبه

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 69 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من یه مدت با خواهر شوهر بی ادبم بد بودم پروفایل عوض میکردیم

الان میگم چقدر اسکول بودم ها

کلا دیگه حسابش نمیکنم که بخوام پروفایلم واسش عوض کنم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بنظر من پروفایلتو بردار یه چیز عاشقانه واسه شوهرت بزار که بترکه چش خاهرشوهرت و بدونه اصن این اندازه واسه تو مهم نیس که حتی بخای عکس پروفایلتو در جواب حرف اون بزاری.

پیامهای که اون داده رو به شوهرت نشون بده

2740
اون سلیطه هس،یک چیزی بگی بدترمیگه

بنظرم غیرمستقیم گفتی خوبه که😂😂

بعضی وقتا با اینکه تو اوج خوشبختی هم نیستی میگی خدا رو شکر باز آرامش دارم یهو یه اتفاقی کل زندگیتو زیر و رو میکنه انقدر که فاصله امروز و دیروزت اندازه یه روز نیس میشه اندازه یه عمر تلاش میکنی که برگردی به اون زندگی سابق که بگی مهم نیس میگذره ولی نمیشه درد یه جوری ریشه میکنه تو وجودت که خودتم یادت میره یه زمانی خوب بودی..‌
بدنت از اینکه عکس پروفایلتو عوض کردی داره میلرزه؟؟؟؟؟ کار جفتتون کاملا بچگانست. شما مودب باش و باوق ...

اره ولی عکس گه فرستاده و گفته بیشعور اولم اون پیام داد

2706