2733
2734
عنوان

این کار درسته؟؟؟؟واجبه

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خدا شفا بده چ خواهر شوهرا دارن مردم. بابا چ کاریه ی بار دعوا با مادر شوهر ی بار با خواهر شوهر. قراره ی عمر رفت و امد کنین. چجوری میخاین تو روی هم نگاه کنین. منکه اگه بودم چیزی نمیگفتم. بعدشم با شوهرت خواهرت دوست شو مثل دو تا خواهر باشین با هم. و با مادر شوهرت مثل مادر. محبت کن بهشون .حالا چی میخای گیر خودم بیاد خدا میدونه😂

بدنت از اینکه عکس پروفایلتو عوض کردی داره میلرزه؟؟؟؟؟ کار جفتتون کاملا بچگانست. شما مودب باش و باوق ...

بنطرم کار درستی انجام داده بعضی ها اگه میخواستن با حرف ادب شن ۲۰ سال ۲۵ سال چه میدونم اندازه ی عمرشون وقت داشتن باید با اینجور آدما دهن به دهن نشد

عزیزم وقتی اون پیامو داد بهتر بود زنگ بزنی و بگی ازت دلخور بودم که خداحافظی نکردم

اون ب قول شما که ما نمیشناسیم بهش نسبت سلیطه و بی ادب میدین.....و.....

هر چی که هست احترام چیز خوبیه و اگه شما منطقی باشی بهش بگو نه باعکس عوض کردن که بدترین چیزه و ارزش ادم کم میشه

به نظرم حالا که عکس پی پی فرستاده بگو وای عزیزم چقد تو این عکست خوشکل شدی  

ولی جدای از شوخی ولش کن اصلا جوابشو نده به نظرم پروفایلتم اینارو نمیذاشتی بیشتر حرص میخورد بعضی وقتا سکوت و کم محلی بهترین جوابه

2706