2752
2734
عنوان

بیاین نظر بدید ازدواج عجیب دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 25946 بازدید | 311 پست
از طرفی هم دوستم میگفت حسام هی میگفته که ازدواج کنیم تقصیر خودمه که ردش کردم حسام اون شب میکه عقد ...

استارت عزیز..ببخشیدا ک اینو میگم اگه مردی عاشق زنی بشه اگه زبونم لال خدا هم بیاد زمین کار خودش رو میکنه تا بهش برسه.....ایناهمش بهونه بوده مگه زمان قدیمه که که برا پسر و یا دختر رو ب اجبار به عقد همدیگه در بیارن...اونم یه مرد ک عاشق میشه

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه توضیح بدید این آقا حسام با چه توجیهی از عشقش دست کشید با یه دختری که نه دوستش داره نه همسطح خود ...

والا من حسام نیستم نمیدونم

فقط نمیدونم چیکار کنم 

چه جوری کمک کنم

2731
مثلا کار خوبی کردی تا بعد از چند ماه به شوهرت رو ندادی؟ رابطه قبل ازدواجم درست نیس ولی فکر نکن الان ...

اووووف حرف دلمو زدی چند وقته پیشا یه دختره با دوست پسرش رابطه ی جنسی دهانی برقرار کرده بود و بعد یه مشکلی واسش پیش اومده بود و تاپیک زده بود خلاصه نمیدونی تو تاپیکش چه خبر بود همه شده بودن مریم مقدس (هرچند کاره دختره واقعا اشتباه بوده به نظرم) یه عده با افتخار میگفتن من تاحالا واسه شوهرم اینکارو نکردم تو چه جوری واسه دوست پسرت کردی و از این قبیل صحبتا ، انگاری افتخار بود واسشون که همسرشونو محروم کنن از همچین چیزی 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
چه گیری این وسط دیدی؟!  زن عقدی که خودش گردن افتاده برده شناسنامه ها رو محضر وقت عقد گرفته در ...

یکیش اینکه به خواهره پسره پی ام داده  بعدم فهمیدهایتا عقد کردن پاشده رفته دم خونه پسره    بعدم باهاش رفته بیرون

میتونس حال طرفو بگیره خطشم خاموش کنه اگه مهم بود براش

اووووف حرف دلمو زدی چند وقته پیشا یه دختره با دوست پسرش رابطه ی جنسی دهانی برقرار کرده بود و بعد یه ...

والا واقعیت زندگی اونایی که جانماز آب میکشن رو فقط خودشون میدونن و خدای بالاسرشون. همینا دلشون میخواد رو صداقت مردم هی بتازونن و خودنمایی کنن. من از سیاه نمایی کاملا متنفرم. حتی تو واقعیتم باشه رک حرفمو میگم. خدا به داد دل شوهراشون برسه 💖

عشق آمدن را بلد است .. اما ماندن را باید یادش بدهی
اووووف حرف دلمو زدی چند وقته پیشا یه دختره با دوست پسرش رابطه ی جنسی دهانی برقرار کرده بود و بعد یه ...

رابطه جنسی یه رابطه دو طرفه ست که باید در عین حال که هر دو طرف لذت میبرن عزت نفس و احترام دو طرف حفظ بشه.قرار نیست هر کاری همسرت ازت خواست انجام بدی.

یکیش اینکه به خواهره پسره پی ام داده  بعدم فهمیدهایتا عقد کردن پاشده رفته دم خونه پسره   & ...

تو پنج ماه با یه پسر تو رابطه بودی عاشقش بودی 

اینجوری میکردی

اون رفت تا ایروی پسره و ببره اما نتونست چون عاشقش بود

اولا استارتر شما خودت همون دختري هستي كه زير پاي حسام نشستي نه دوستت

دوما حسام يه شخصيت تنوع طلبه كه همه رو باهم ميخاد وگرنه همون فرداي عقد با كسي كه دوسش نداره نميخوابيد

در اخرم فكر ميكنم داستان تخيليه پس گزارش ميزنم تا تاپيكت خذف شه

تو پنج ماه با یه پسر تو رابطه بودی عاشقش بودی  اینجوری میکردی اون رفت تا ایروی پسره و ببره ام ...

درسته دوستت باهاش بوده و وابسته هم شده ولی الان از بی عرضگی خود پسره اون شده شوهر یه زن دبگه

ما خودمون هم شوهر داریم میدونیم چقدر الان اون دختر در حقش بدی میشه   انصاف نیس والا

چطور الان عرضه طلاق دادن اون بد بختو داره ولی عرضه نداشت همون اول بگه نه!    دوستتم تحریک به طلاقش کرد گناه اونم زیاده

اگه دوسش نداره چطور بردتش خونه باهاش خوابيده؟!جوك ميگي

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2706