2733
2739
عنوان

بیاین نظر بدید ازدواج عجیب دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 25946 بازدید | 311 پست

حسام از اون پسرای پدرسگه اوف اوف بلا به دور از اونا که با سیاست وارد میشن حسابی دختره رو که درست میکنن بعد میگن من عاشق بودم ببخشید نشد پدرسگه پدرسگ

یه صلوات برا نینی تو شکمم بفرستین برام بمونه🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بنده ام همون شب با دختري ودا گفتم ولمون كن بابا كم تو دوران نامزدي تنگ بازي در آورديم بدبختارم موقع ...

اتفاقا اینطوری خاطره ی خوبی براش ساختی. و همچین شخصیاتی که پذیرش شوهرو تو هرشرایطی دارن بیشتر همسرشونو جذب میکنن تا اونا ک کلی فیس میان 😉

عشق آمدن را بلد است .. اما ماندن را باید یادش بدهی
2738

حسام نواب صفوی؟؟؟ 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂

از طرفی هم دوستم میگفت حسام هی میگفته که ازدواج کنیم

تقصیر خودمه که ردش کردم

حسام اون شب میکه عقد فرداست و‌تا فردا یه فکری میکنیم

تورو خدا منو ببخش

فکر کردم اگه بدونی منو نمیبخشی و از کنارم میری

من انقدر عاشقت بودم که خواستم تا ایرانی بمونم کنارت

و داستان ازدواجشم این بود که خانوادش بیشتر اصرار کردن چون با دختره یه مدت دوست شد دختره گفت باید خانواده ها در جریان باشن و خانوادشم دیدن این یه دختر و پسندیده سریع عجله کردن این ایران نبوده همه کارارو کردن برای عقد

اینم تو همون جریان عاشق دوست من شده

2706