2737
2739
عنوان

کودک 19 ماهه من

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 20 پست
اخه بهارک جون قطره فرامکس خیلی گرون شده.به سرم زده دیگه قطره آهن ندم بهش اما میترسم بچه ام کمخونی بگ ...

تا کی شیر میدی؟منم پسرم ۱۹ماهشه میخوام ۲۱ماهگی بگیرمش اما اونقدر نق نقو وبهونه گیره ک واقعا میترسم بااینکه بچه دوممه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شکرجون من چند روز دیگه میخوام از شیر بگیرمش.فکر کنم خیلی کار سختیه اخه خیلی وابسته به شیر.خدا کنه بتونم 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

خودمم میدونم بیش از حد حساسم رو دخترم.اما دست خودم نیست

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731
شکرجون من چند روز دیگه میخوام از شیر بگیرمش.فکر کنم خیلی کار سختیه اخه خیلی وابسته به شیر.خدا کنه بت ...

بچه خواهرمن عذاش فقط شیربوددوروزندادمقاومت کردخوده بچه عذاخورشداززورگرسنگی

فقط الان بایدغذاش اماده باشه چون گرسنه میشه وبداخلاقی میکنه

ارز جون یکم امیدوار شدم با حرفات.باور کن همیشه غذاهای خوشمزه براش آماده دارم و براش نخود کشمش و تنقلات مفید گرفتم خداروشکر بدغذا نیست زیاد اما وابستگی به شیر داره