2726
عنوان

کودک 19 ماهه من

281 بازدید | 20 پست

مامانا کمک کنید نگرانم همش بخاطر دندونای دخترم.دخترم قطره آهن آیروویت میخوره و من بعد هر بار قطره دادن مسواک میزنم احساس میکنم رنگ دندونای بالاش تغییر کرده و ی جرمی روی دندوناش.امروز دیدم یکی از دندونای بالاش از پشت سیاه شده.دارم دق میکنم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دندونای پسر من دوتای جلو بخاطر قطره دوتا خط سیاه افتاده

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728

دختر منم ایرویت میخورد و یه خط سیاه افتاد ب دکترش گفتم گفت فرامکس سیاه نمیکنه من بعدش فقط فرامکس دادم برای پاک شدن اون خط هم گفت فقط خمیر دندان مخصوص دو سال خارجی اونم فقط شخص معتبر از اون ور بیاره نه تو بازاریا من چون کسی رو نداشتم امتحان نکردم اما دوستم گفت اینکار رو کرده و واقعا سیاهیاش رفته

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

اخه بهارک جون قطره فرامکس خیلی گرون شده.به سرم زده دیگه قطره آهن ندم بهش اما میترسم بچه ام کمخونی بگیره.شبا بدون شیر نمیخوابه حتما باید شیر بخوره

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

من همش میترسم تو سه چهارسالگی دندوناش سیاه باشن و خراب بشن زود.از چیزی که همیشه میترسیدم دوست ندارم سرم بیاد

به نظرتون پیش دکتر دندانپزشک اطفال ببرمش؟ نمیدونم میتونه کمکم کنه یا نه

من از ی داروخونه پرسیدم گفت نزدیک هشتاد و نود.بخاطر اوضاع اقتصادی مملکت دیگه هرداروخونه ای هم نداره.قطره آیروویت هم شوهرم میره از قیطریه میگیره.هرجایی نداره

از صبح تا الان همش ذهنم درگیر دندونای دخترم.شوهرم میگه خوب مسواک نزدی.خب وقتی لب بالاش جمع میکنه چطوری مسواک کنم.من تاجایی که تونستم مسواک زدم تا دندوناش سیاه نشه

2706