2737
2734

سلام گوگولیای من دوستای خوجل موجل و خوش انرژی خودم😚😚😚

میخوایم دوباره چالش هفتگی قبلمون رو احیا کنیم پس حسابی بشینید فکر کنید هدفای جنرال موتوریتونو برای این هفته تعیین کنید بفرستید و از فردا هر روز گزارش انجام شدنشونو میدیم💃💃💃پیش به سوی موفقیییتتتت🙌🙌🙌

@soohaaa    

@نیکییییی    

@مهدیه130    

@kongmin    

با کسب اجازه از اسقف اعظم و جنرال موتور پیشکسوت @بامدادخمار   دوست گشنگمون که لاغری رو مدیون مهربونیا و لطف بی اندازشیم😚😚😚

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

اهداف این هفته

روزهای زوج 👈۴ ست حلقه/ چالش پا دوتا/۱۰۰ تا دراز نشست.

روزهای فرد👈۲ ست حلقه/۳۰۰ حرکت بادسنج/کلیپ های فرم دهی ران و پا

سه شنبه (خاک رس) پنجشنبه  (برنج خام)

بقیه ی روزا 👇👇

خیار و الوئورا  هرتعداد روز که تونستم

اب سیب زمینی و خیار ۳ روز در هفته

ویتامین ای ۴ روز در هفته روی دست و صورت

ماسک تخم کتان ۲ روز در هفته 

نوشیدن یک فنجان قهوه هر روز

چای سبز هر روز ۲ فنجان

نوشیدن اب حتتتما ۸ لیوان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم میخوام 😭 تا ۸۰ کم کردم استپ داشتم ول کردم باز دیشب رفتم رو ترازو ۹۰ شده بود میشه کمکم کنید من ا ...

عزیزم اینجا تاپیک لاغری نیست این ی چالش خصوصیه میتونید تشریف ببرید تاپیک بامداد خمار برای لاغری اینجا پست  نذارید برای لاغری.مرسی

شهرزاد جون یعنی من جزو دوستای شما حساب نمیشم😭

عزیزم من مخلص شمام هستم😚 اما ما بیشتر همو میشناسیم میخوایم جدی و سخت شروع کنیم و ادامه بدیم اصلا هیچ گونه کم کاری یا انرژی منفی یا ناله ای نباید باشه چون واقعا میخوایم با انرژی مثبت اهدافمونو تا پایان هفته دنبال کنیم هرکسم انجام نده با شدید ترین لحن باهاش برخورد میکنم این چندنفر دوستان نزدیک منن که اگه دعواشونم کنم ناراحت نمیشن خوشحالم میشن..حالا اگر با این شرایط میتونی بمونی بسم الله...ولی واقعا نتونستم و امروز نشد اصصصلا نداریم 

من دخمل خوبیم تا الان تو گروه بامداد جون همه چیو هرروز رعایت میکنم ولی چون مجردم زیاد روم نمیشه حرف بزنم ☺دعوامم کردی مهم نیست 🙈

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2738
من دخمل خوبیم تا الان تو گروه بامداد جون همه چیو هرروز رعایت میکنم ولی چون مجردم زیاد روم نمیشه حرف ...

باشه پس من همه چیو گفتم  هدفاتو طبق توان و شرایطت تعیین کن بنویس اینجا و هر روز گزارش بده و واقعا انجام بده...موفق باشی.

اهدافتون میتونه هرچیزی باشه برا شما که رژیمید مثلل کم کردن مقدار مشخصی نون یا برنج یا مثلا ی روز بدون روغن و...اینجور چیزا میتونه باشه..

@bahar49     @soohaaa     @نیکییییی     بیاید تاپیکو باز کردم ...

شهرزاد جون من همه اینایی که گفتی رو انجام میدم و هر روز گزارش میدم فقط روزای زوجم دو ست حلقه بیشتر فکر نمیکنم بتونم بخاطر وروجک ولی سعی ام رو میکنم تا جایی که بتونم همون ۴ست رو برم

اهدافتون میتونه هرچیزی باشه برا شما که رژیمید مثلل کم کردن مقدار مشخصی نون یا برنج یا مثلا ی روز بدو ...

من هرروز ناشتا یا سرکه سیب و آب ولرم یا ابلیمو و آب ولرم با تخم چیا هم میخورم هرروز

در ضمن من تا یکشنبه دیگه هفته بدون برنج و روغن دارم

شهرزاد جون من همه اینایی که گفتی رو انجام میدم و هر روز گزارش میدم فقط روزای زوجم دو ست حلقه بیشتر ف ...

نه بهار هرکس اهداف شخصی خودشو داره اینا اهداف من بود تو میتونی باتوجه به شرایط و رژیمت  اهداف متفاوتی  داشته باشی و بقیه هم همینطور...هرکس هر روز میاد گزارش اهداف خودشو میده ....لزوما نباید اهداف من مال شمام باشه.بعد هفته ی بعد میتونی ی سریشو یا همشک عوض کنی اهداف جدید بذاری...

نه بهار هرکس اهداف شخصی خودشو داره اینا اهداف من بود تو میتونی باتوجه به شرایط و رژیمت  اهداف م ...

اهان فکر کردم هدف دسته جمعیه🤭🤭🤭🤭۵روز نبیدم خنگ شدم🤣🤣🤣🤣اکی اتفاقا میخواستم امروز برنامه بنویسم ملینه بخوابه عکس برنامه ام رو میزارم

من هرروز ناشتا یا سرکه سیب و آب ولرم یا ابلیمو و آب ولرم با تخم چیا هم میخورم هرروز در ضمن من تا یک ...

خیلیم خوبه...میتونی وقتی بیکار شدی اهدافتو لیست کنی بفرستی..بگی این اهداف این هفته ی منه... که هم خودت فراموش نکنی و بقیه هم اگه خواستن ایده بگیرن دسترسی داشته باشن.سریع قبل خیلی خوب همگی رعایت میکردیم و جواب داد واقعا انگیزه دهنده بود 😋

2706