2737
2739
عنوان

برای برادرشوهرم رفتیم خاستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2853 بازدید | 94 پست

با اینکه دختره با پسره دوس بودن کاری ندارمـ

ب اییم ک دختره مذهبی بوده و ازی کارا کرده کاری ندارم

ولی دیگه رفتن خونه دوس پسراتون و سر زدن ب فک و فامیلشون بسی کار چیپ و خز و خولیه😐 یکم شخصیت قائل شین برا خودتون😐😐

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
حداقل دسته اولن صادقانه عمل می کنن

دقیقا

آدمایه دو رو واقعا ترسناکن من ک ازشون دوری میکنم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اینکه دختره با پسره دوس بودن کاری ندارمـ ب اییم ک دختره مذهبی بوده و ازی کارا کرده کاری ندارم و ...

عزیزم این از سیاستشونه تا پسر مجبور بشه بیاد بگیرتش،یه راه تور کردن شوهر واسه کسایی هست که خاستگار ندارن

2742

خلاصه پدرشوهرم رو کرد به باباهه و گفت رسیدیم خدمتتون تا شما شرایطتتونو بفرمایید باباهه گفت من با تو میخوام خصوصی صحبت کنم

اونم گفت مشکلی نیست

رفتن اتاق و یه نیم ساعتی بحث کردن بعد اومدن و پدرشوهرم گفت پاشید بریم

حالا باباهه ظرف میوه رو برداشته و هی تعارف پدرشوهرم میکنه که توروخدا بردار و .... پدرشوهرمم میگه نه من میل ندارم و درعین حال هم با سر اشاره میزنه پاشید

رنگ دختره مثل گچ شده بود (من بعد رفتن باباها تو اتاق رفتم به دختره گفتم بیا بشین تو جمع)

با اینکه دختره با پسره دوس بودن کاری ندارمـ ب اییم ک دختره مذهبی بوده و ازی کارا کرده کاری ندارم و ...

اینا دوروز دیگه ک ازدواج کنن دختره میفهمه چقد کارش اشتباه بوده الان جاری من با همه قطع ارتباطه چون بهش تیکه مینداختن برادرشوهرم روش نمیشه زنشو بیاره تو فامیل انقد ک ضایعش کردن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
عزیزم این از سیاستشونه تا پسر مجبور بشه بیاد بگیرتش،یه راه تور کردن شوهر واسه کسایی هست که خاستگار ن ...

😂😂ها بخداـ

خحالا اینا خواستگار ندارنـ

پدر مادرم ندارن؟!!!😶

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010

وای چقدر بدم میاد از این دخترا. اگر جای شما بودم به پدر دختره غیرمستقیم حالی میکردم که کرم از دختر خودشه و باهم درارتباط هستن. بهش بگو دخترتون که پسر ما رو میخواد و باهم آشنا هستن و این جلسه فقط برای آشنایی خانواده هاست

2740
اینا دوروز دیگه ک ازدواج کنن دختره میفهمه چقد کارش اشتباه بوده الان جاری من با همه قطع ارتباطه چون ب ...

ها دیگه تو سری خور میشه😐

خلاصه پدرشوهرم رو کرد به باباهه و گفت رسیدیم خدمتتون تا شما شرایطتتونو بفرمایید باباهه گفت من با تو ...

چی گفته بود بهش😰

شانس دختره فقط 

این شانس نیست عزیزم دوروز دیگه همین مادرشوهره مهربون همچین تیکه هایه آبدار نثارش کنه

مادر شوهر خودم قبل عقد قربون صدقه ی جاریم میرفت الان سایشو باتیر میزنه 😏

تو راه که پدرشوهرم باز با ماشین ما اومد و از حرصش همونجا یه سیگار از شوهرم گرفت و کشید و چند تا فحش به باباهه داد 

گفتیم حالا بگو ببینیم چی گفته

گفت باباهه کلی بهونه مدرک تحصیلی و سن کم و .... آورده و منم جوابشو منطقی دادم بعد گفته پسره باید از تولیدی شما دربیاد و یه جا دیگه کار مستقلی شروع کنه و اینکه 800 تا سکه مهریه 400 تاش عندالمطالبه و 400تاش عندالاستطاعه باشه و هردو رو پدرشوهرم بعنوان ضامن امضا کنه

2706