2733
2739
عنوان

برای برادرشوهرم رفتیم خاستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2853 بازدید | 94 پست
این چه دختر مومنی هست با پسر نامحرم می پره والا بعدم کار خانواده همسرت غلطه اومدیم بنا به هر علتی نش ...

من و شوهرم و پدرشوهرم همه این حرفارو گفتیم و متاسفانه چون مادرشوهرم پشتشه ما نمیتونیم کاری انجام بدیم.

من جهازمو چیده بودم خونه خالی بود برادرشوهرم آورده بود تو خونه من و ........

نه تونستیم صدامونو دربیاریم نه چیزی.........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقد از این دخترا بدم میاد😒بابام نمیزاره😒بابات نمدونه تو مث یه هرزه پلاسی خونه دوست پسرت😑

چ خشن😐😐😐

هرزه کلمه خوبی نیس😮😮

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
این چه دختر مومنی هست با پسر نامحرم می پره والا بعدم کار خانواده همسرت غلطه اومدیم بنا به هر علتی نش ...

نگاه😐اونی ک خونه فامیل میاد مطمئن باش اتاق خوابو با کله میره😏

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728
چ خشن😐😐😐 هرزه کلمه خوبی نیس😮😮

هرزرو ب زنه هر جایی میگن دیگه من ک برداشت دیگه ای از حرکتی ک این دختره میزنه ندادیگه چیزی برا از دست دادن نداره ک نمیترسه میره خونه ی اینا

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ما دیروز رفتیم خاستگاری و نشستیم و اصلا باباهه مارو آدم حساب نکرد حتی مادر زن خودشم که اونجا بود محل نمیذاشت دختره هم فقط اومد سلام داد و رفت 

پذیرایی رو خواهرش که کوچیکتر بود انجام داد

حالا منم خنده ام گرفته بود که تا هفته پیش دختره پیش همه مردای فامیل ما سرلخت و راحت بود دیروز روسری سرش کرده بود و با چه حجب و حیایی اومد سلام کرد و رفت

2740
چ خشن😐😐😐 هرزه کلمه خوبی نیس😮😮

خب پست اسیو خوندی مربوط ب خونشون 

دیدی هرزس😊

ما دیروز رفتیم خاستگاری و نشستیم و اصلا باباهه مارو آدم حساب نکرد حتی مادر زن خودشم که اونجا بود محل ...

وای اینجور دخترا وحشتناکن😑

من از اونایی ک بد حجابن نمیترسم ولی از اونایی ک ولن ولی ادایه مومنارو در میارن واقعا میترسم😐

دختره چشه واقعا؟؟مشکلش چیه؟ چی میخاد دقیقا

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
پدرشوهرم بمن چشم و ابرو میومد که بحث رو باز کن حالا من شروع کردم از خانواده شوهرم و برادر شوهرم تعری ...

وای جاری منم دانشجویه شهر ما بود شبا میومد خونه پدرشوهرم اینا😐بعد ک رفتیم خواستگاریش گفتیم یه ماه دیگه مجلسشونو بگیریم گفت باید محرم کنن ک میرن دنبال کاراشون گناه نباشه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂