2737
2739
عنوان

به نظرتون با همچین شوهری چکار کنم

719 بازدید | 37 پست

فوق العاده مغرورو لجبازه . از دیشب بهش گفتم من صبح زود میرم باشگاه  و تا ساعت ۹میام خونه. گفتم اگه رفتی سرکار پسرمون رو با خودت نبر که اگه اومدم درو برام باز کنه چون قفل درمون از دیروز خراب شده باز نمیشه با کلید . الان اومدم پشت در هر چی زنگ میزنم خونه نیستن زنگ زدم شوهرم گفت بچه رم با خودم آوردم سرکار . وسط حرف زدن شارژم تموم شد اصلا نگفت بذار یه زنگش بزنم منم فقط ساک باشگاه دنبالمه نه پول نه کارت اتوبوس . نشستم پشت در  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

وا.عجب آدمیه.فکر میکنی عمدا کرده یا یادش رفته؟

آخه مردها یه کم خنگ تشریف دارن

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

عزیزم تو هم مثل من بلد نشدی شوهرو جذب خودت کنی 

دیدم خانمایی که سیاست دارن شوهرو مطیع خود کردن 

میگن وقتی قلبی میشکنه خدا زودجواب میده هرروز قلبم میشکنه منم هرروز و هرشب خدارو صدا میزنم در خونه بهترین بندگان خدارو یکی یکی رفتم امام حسین حضرت ابوالفضل امام زمان و... کو پس چرا خدا جواب نمیده خدایا کجایی دارم میسوزم برس بدادم ای مهربانترین مهربانان دستمو بگیر منو تنها نذار خواهش میکنم          دوستان عزیز ازتون خواهش میکنم برام دعا کنین مشکلم حل بشه دیگه طاقتم تموم شده کم آوردم دیگه نمیدونم چیکار کنم در خونه ی کی برم
وا.عجب آدمیه.فکر میکنی عمدا کرده یا یادش رفته؟ آخه مردها یه کم خنگ تشریف دارن

نمیدونم سیزده ساله همین طوریه. الان بچمم ظهریه باید بره مدرسه. نمیدونم چه فکری کرده با خودش برده

2706