2737
2734
عنوان

به نظرتون با همچین شوهری چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 37 پست
بخدا فقط به سیاست زن نیست،تا کسی چیزی نخواد نمیشه.مرد خودش هم باید شعور داشته باشه.در کل با زبون خوش ...

بیشتر مردهای ایرانی این درکی رو که میگی ندارن.اکثرشون رو باید بعد از ازدواج تربیت کرد.

همین چیزی که شوهرت گفته سیاسته دیگه

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
مرسی الان میرم   چقد خسته بودم دلم میخواست برم خونه دوش بگیرم تا برم اونجا و بیایم با بچه ظهر ...

اگه رفتی پیشش اصلا غر نزن.بگو انگار یادت رفته بود.بچه رو بردی.فقط خودت رو خسته و مستاصل نشون بده.بدون شکایت و طعنه

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشتر مردهای ایرانی این درکی رو که میگی ندارن.اکثرشون رو باید بعد از ازدواج تربیت کرد. همین چیزی که ...

آره واقعا،دیگه منم بعد از ۸سال یادگرفتم با جنگ و دعوا حرفامو نزنم،درکل زن باید بتونه عادات شوهرشو پیدا کنه،ولی هرچند بعضی مردا واقععععا غیره قابل پیش بینی هستن

شارژم وسط حرف زدن تموم شد اصلا نگفت بذار یه زنگش بزنم

استارتر ببخشید ایروبیک میرین یا بدنسازی اگه دوس داشتی جواب بده؟

تمام افکار خود را روی کاری که دارید انجام می دهید متمرکز کنید، پرتوهای خورشید تا متمرکز نشوند نمی سوزانند
2731
آره واقعا،دیگه منم بعد از ۸سال یادگرفتم با جنگ و دعوا حرفامو نزنم،درکل زن باید بتونه عادات شوهرشو پی ...

دقیقا.به نظرم مردها آینه ما زنها هستند.ما هستیم که جو خونه رو نوع روابط رو تعیین میکنیم.البته قبول دارم که بعضی هاشون متفاوتن و کاریشون نمیشه کرد.ولی اکثریتشون رو میشه به راه آورد

خب وقتی برعکس کارایی که میگیو انجام میده نگو الکی میگفتی پسرمونم باخودت ببر که خونه تنها نمونه بعد ن ...

آخه پسرم نصف مشقاشم ننوشته بود قرار بود صبح زود پاشه مشق بنویسه

2740