2733
2739
عنوان

شمالی های عزیز ...باقالا قاتق 😓

1051 بازدید | 32 پست

عزیزان باقالا قاتق رو با چی درست میکنید ؟

با باقالی؟

لوبیا کشاورزی چیه؟ پاچ باقالا چیه؟ 

یه توضیح بدین این غذای خوشمزه تون چه طوری میپزید❤❤❤❤

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با باقالی دیگه 

با همین باقالی سبزا؟!

شما شمالی هستین؟

پس لوبیا کشاورزی ...لوبیا رشتی ...پاچ باقالا دیگه چین؟

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
2731
وای خیلی بد مزه اس تخم مرغ میریزن توش

میخوام امتحان کنم یه بار

2738
شما اونجایی که رفتی خوردی کیفیت نداشته  یه رستوران خوب میرفتی میفهمیدی چه غذایی هست استارتر خ ...

یه توصیح بده در باره پختش..اگه بلدی🤗

عزیزم تز به بهد رستورانی خوب برو این رستورانای ارزون همه همینن غذای دو زاری میزارن جلوت

ن اصن رستوران نبود

مادر یکی از دوستامون ک تو شمالن برامون درست کردن اونم ب اصرار خودمون ک باقالی قاتق چیه و ما دلنون میخاد بخوریم😁😁😁

2706