2737
2734
عنوان

دوستن خواهشمندم کمک قرص اعصاب

| مشاهده متن کامل بحث + 21793 بازدید | 94 پست
عزیزم من مشکل معده ای دارم فتق هیات علمی، رفلاکس شدید، ورم شدید، التهاب شدید، زخم سطحی، علایمم حالت ...

من باورت نمیشه، هر روز یه جای بدنم مشکل پیدا می‌کرد، فک میکردم سرطانی چیزی دارم. دیگه داشتم دیوونه میشدم. شکمم کار نمی‌کرد، رفلاکس، سردرد. دو قاشق غذا میخوردم تا گلوم پر میشد. هی بیشتر عصبی میشدم و مریضیم بدتر میشد. اگر مشکلت از اعصاب باشه حتما باید بری دکتر خوب. من پرفنازین و فلوکستین خوردم فبلش بهم نساخت. 

من باورت نمیشه، هر روز یه جای بدنم مشکل پیدا می‌کرد، فک میکردم سرطانی چیزی دارم. دیگه داشتم دیوونه م ...

وای اره عزیزم منم مشکلم عصبی شده دیگه هی همه میگن نرم دکتر عادت میکنم به قرص ولی چیکار کنم هم گریه خیلی میکنم و هم حالم بده معدم سنگینه، رفلاکس شدید، ورم شدید، یبوست و... به خدا دو دفعه تا حالا دارو اعصاب خوردم بهم نساخت حالا دیگه مجبورم برم دکتر بازم موندم یکی میگه برو صد نفر دخالت نرو نرو 😔ای خدایا از اول عمرم تا حالا یه روز خوش ندیدم دیگه الانم که فقط به روزای بدم فکر کنم گریه میکنم و خوبم که نداشتم ولی یه مقدار خوبم فکر کنم گریه میکنم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اره عزیزم منم مشکلم عصبی شده دیگه هی همه میگن نرم دکتر عادت میکنم به قرص ولی چیکار کنم هم گریه خ ...

ایشاله دارویی که بهت بسازه رو سریع پیدا کنی، و زندگی بهت بخنده. چرا تا آخر عمر باید بخوری. میشه ترک کرد. سبک زندگیتم عوض کنی تفریح کنی، مطمئنا میتونی ترک کنی. 

من باورت نمیشه، هر روز یه جای بدنم مشکل پیدا می‌کرد، فک میکردم سرطانی چیزی دارم. دیگه داشتم دیوونه م ...

راستی عزیزم چاقت نکرد منکه خودم سه ماه اینو خوردم و سه ماهم اونو یکیو چاقم نکردند تازه لاغرتر شدم

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2742
ایشاله دارویی که بهت بسازه رو سریع پیدا کنی، و زندگی بهت بخنده. چرا تا آخر عمر باید بخوری. میشه ترک ...

انشالله عزیزم خدا از زبونت بشنوه به خدا گریه کردم الان از خوشحالی گفتم کاشکی دیگه بتونم زندگیمو بکنم بهترین دعا را برام کردی 🌸🌸🌸🙏🙏🙏

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
ایشاله خوب میشی، من رو نه پاروکستین چاقم نکرد. فقط شبا زود خوابم میگیره. 

دکتر اعصاب خیلی خوبی پیدا کن. مطمئنم خوب میشی. چون خودمم مثل تو بودم. و درکت میکنم. و خود بخود هم آدم درمان نمیشه. 

2738
باعث چاقی میشه

میگم عزیزم این دکتر خیلی تو اصفهان خوبه ما اشتباهی که کردیم اول پیش این دکتر نرفتیم مادرم را یه دکتر دیگه زود گفت باید جراحی کنیم و رحمش را در بیاریم ولی این دکتر یکی از دوستای مامانم را با قرص خوب کرد پیش اینم میخوای برو خیلی خوبه کارش 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
دکتر اعصاب خیلی خوبی پیدا کن. مطمئنم خوب میشی. چون خودمم مثل تو بودم. و درکت میکنم. و خود بخود هم آد ...

باشه عزیزم واقعا ممنونم که منو متوجه شدی اره واقعا خود به خود خوب نمیشه مخصوصا معده دیگه با اعصاب بدتر بازی میکنه حالا من رودم را باهاش کنار اومدم مثلا من خیلی نفخ داشتم و دارم همیشه ردیف اول میشنم و همیشه افتادم تو دستشویی و طولم میدم ولی خوب دیگه کاریش نمیتونم بکنم یا روده هام خیلی صدا بد میده میزنم به دنده بیخیالی ولی معده را نمیشه کاریش کرد نمیزاره نه عذا بخوری و اون چیزی هم میخوری با عذاب و ترس میخوری

ممنونم عزیزم میرم انشالله که خانواده هم چیزی نگن و قبول کنند ممنونم 😘

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
عزیزم من سه روز اول خوب و عالی بودم بعد از سه روز حالت تهوع و سرگیجه و خواب شدید و بیقراری و افسردگی ...

تهوع شدید داشتی باید همون هفته اول قطع میکردی اون چه دکتری بوده کا گذاشته سه ماه مصرف کنی

حالا من برعکس بی خابی شدید داشتم و تنگی نفس 

به من دکتر گفت ادامه بده ولی خودم قطع کردم روز ششم چون میدونستم بهم نساخت

ببین معده عصبی بدون دارو خوب نمیشه باید دارو مصرف کنی یه مدت ولی برو پیش بهترین دکتر 

دکترمنم هیچی حالیش نبود بو اینکه متخصص بود

چشمانم را 
عزیزم من افسردگی نداشتم از بس خانوادم طول دادند که منو ببرند دکتر فوق تخصص گوارش و اندوسکوپی کنم شش ...

انشالله مغده دردت به صورت معجزه خوب شه می فهمم چی میگی منم یه مدت ادرارم در می رفت و زیاد می رفتم دستشویی ولی همه بجاش بهم میخندیدن بعد چقدر وقت رفتم انقدر دیر بود که هرچی دارو هم میخوردم بیفایده بود الانشم خفیف دارم ریختن ادرارو مخصوصا استرس بهم وارد بشه😔

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
عزیزم من مشکل معده ای دارم فتق هیات علمی، رفلاکس شدید، ورم شدید، التهاب شدید، زخم سطحی، علایمم حالت ...

نمی دونم ولی اول و اخر باید معدت رو درست کنی اگر قرار با قرص خواب بخوابیو و بیحال بی افتی معدت که خوب نمیشه شما نباید استرس داشته باشی نباید عصبی بشی سعی کن به همه چیز بگی بگورسیاه دنیا ارزششو نداره گلم بخاطر هیچکس حرص نخور

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
تهوع شدید داشتی باید همون هفته اول قطع میکردی اون چه دکتری بوده کا گذاشته سه ماه مصرف کنی حالا من ب ...

اره والا معده عصبی هیچی ارومش نمیکنه عزیزم خیلی بده همش استفراغ و حالت تهوع شدید دایمی و عصبی و همش گریه گریه باشه عزیزم حتما میرم پیش دکتر خوب شما هم برید مواظب خودتون باشید

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
نمی دونم ولی اول و اخر باید معدت رو درست کنی اگر قرار با قرص خواب بخوابیو و بیحال بی افتی معدت که خو ...

اره عزیزم اگر بشه خوبه این سری بریدم 😔انشالله خدا معجزشو بهم نشون بده 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2706