2726
عنوان

دوستن خواهشمندم کمک قرص اعصاب

21528 بازدید | 94 پست

دوستان خواهشمندم راهنمایی کنید ممنون میشم. 

ایا چاق میکنه؟؟؟؟ 

ایا افسردگی را خوب میکنه؟؟

ایا مانع قاعدگی نمیشه؟؟؟ 

ایا درمان میکنه؟؟؟ 

من یه سری سه ماه سیتالوپرام ۲۰ ، گابانتلین و امی خوردم افسردگی بدتر شد، یه سری سه ماه نور تریبتیلین خوردم اصلا تاثیری نداشت موندم برم یا نرم دیگه 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم وضعیتم وخیمه 

نمیدونم برم دکتر اعصاب یا نه

😐

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
من آلپروزولام ميخورم با تجويز پزشك  هيچ عوارضي هم نداشت

زیاد نخور معتادش میشی بعد هیچجور نمیتونی ترکش کنی همشون عوارض دارن که یکیشون فراموشی مفرط هست اگر استرس داری و بد خوابت میبره باز ایمنی پرامین بهتره

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

من فلوکستین میخورم هیچ عوارضی نداره فقط یکم‌بی اشتهام

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
سیتالوپرام یکی از عوارض بدش قطع قاعدگی و چاقیه ولی اس سیتالوپرام این عوارضو نداره

من نزدیک دوساله سیتالوپرام میخورم ولی مشکل قاعدگی نداشتم 

ولی چاق شدم الان چند ماهه خودم تغذیه ام رو کنترل میکنم و حلقه میزنم ماهی یک کیلو هم لاغر کردم 

چون رژیم گرفتن خودش اعصاب رو ضعیف میکنه 

فلوکستین خیلی عالیه تنها عوارضش پایین آوردن میل جنسی هست

من مشکلی ندارم ...فقط گفتم‌بی اشتهایی میاره

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
من موافق قرص نیستم به نظرم هر کس میتونه روانشناس خودش باشه . قرصا آدمو بدتر می کنه

من معدم مشکل داره همش استفراغ و حالت تهوع شدید دایمی دارم وگرنه فقط بخاطر افسردگیم نمیخوام بخورم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2706