2733
2734
عنوان

یه مغز متفکر بیاد تو🤗(شوهرداری)

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 74 پست
خیلی زنا😁 عشوه رو باید ریخت مرد ها خوششون میاد😁

واقعا؟!

اخه احمقانه نيست اون مرد رو نميشناسن بيان يكهو بگن من تنهام؟ مگر اينكه ازين زن پولي ها باشن كه ميان قيمت ميدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شک که نه  ولی بهش اعتماد هم ندارم راسش شاید این کار باعث بشه بهش اعتماد پیدا کنم عزیزم

دقیقا فکری که به سر من میزنه.اما عزیزم منصرف شو.نمیگم مرد یا زن.انسان کلا جایزالخطاس.خدایی نکرده خطایی نکنه که بعد ناراحتی و غصش فقط واسه خودت بمونه...

2728
چی بگم عشقم مثلا؟ میشه تو دیالوگ هام کمکم کنی از کجا شروع کنم ؟  مثلا بگم اصل بده؟😂😂😂😂😂 یا ...

بگو میشه باهاتون صحبت کنم یا مثلا دنبال ی جنس مخالفم ک بشه بش اعتماد کرد تا باش درد و دل کنم نیاز دارم با کسی صحبت کنم ک درکم کنه بفهمتم

2738
من اینکارو کردم انقد خوب نقش بازی کردم هنوز بتورش نمیشه

وااای ترو خدا یادم بده  چجوری شروع کردی عزیزم  خودتو چی معرفی کردی ؟ مثلا قصدم چیه ؟ اخه شوهرم دنبال دوستی نمیره ینی خودمو زن خراب معرفی کنم؟  چجوری؟ 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

و اینک زود حرف خونه خالی و این حرفا نزن یکم ناز کن در عین پا دادن

اینک اگ دوست نزدیک داری وقتی ازت سافی میخاد و شوهرت تا حالا ندیدتش ب اون بگه بت بده چون اینجوری میتونه تو هر حالتی عکس بده ک شوهرت مطمعن میشه تو نیسی

بگو میشه باهاتون صحبت کنم یا مثلا دنبال ی جنس مخالفم ک بشه بش اعتماد کرد تا باش درد و دل کنم نیاز دا ...

اره ایول این عالیه

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
نمیدونم خیلی ناراحت میشم

پس دوستانه و خواهرانه میگم که هرگز چنین کاری نکن، نظر من اینه تو رابطه زمانی که شک بوجود بیاد یعنی اون رابطه به هر دلیلی دچار مشکل و نقصه، ولی اگر صرفا بخاطر تجربه دوستان اینجا چنین هوسی به سرت زده و از همسرت مطمئنی هرگز چنین کاری نکن چون قطعا بعدش پشیمونی و روسیاهیه!!! 

دنیام=شوهرم+دخترم  

يه لحظه پيش خودتون فكر كنين وقتي دارين اينكارو ميكنين چند مدل ادم داريم يا ميفهمه شمايين و ازرو زرنگ بازي جوابتونو نميده و بخاد خيانت كنه جور ديگه اي ميكنه يا نميفهمه ادامه ميده و وقتي به روش بيارين براي اينكه ضايع نشه لج ميكنه باهاتون هم رابطشبا شما خراب ميشه هم ميره واقعا سمت يه نفر تا خودشو با يكي ديگه سرگرم كنه تا دلش خنك شه يا اصلا اواقعا به اهل و خوبه كه در اون صورتم با اين حركتي كه ميزنين راه و روش خيانت كردنو بهش ياد ميديدن و ناخواسته ذهن و فكرشو درگير ميكنين.....

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
2706