2737
2734
عنوان

یه مغز متفکر بیاد تو🤗(شوهرداری)

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 74 پست
فقط مثل اون کاربر سریع نرو سر اصل مطلب و خونه خالیو این چیزا هیچی بنظرم اولش فقط صحبت کن 

چی بگم عشقم مثلا؟ میشه تو دیالوگ هام کمکم کنی از کجا شروع کنم ؟  مثلا بگم اصل بده؟😂😂😂😂😂 یاچی

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز من این کارو به هیچ وجه انجام نده انسانه بعضی وقتا شیطون گولش میزنه تمیز ترین باغچه رو هم که زیرورو کنی از توش کرم میاد بیرون

اگه شوهرت چیزی فهمیدی چیکار میخوای مثلا بکنی طلاق بگیری یا زندگی میکنی باهاش با یک عمر استرس خیانت ها؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

بذار فالوور هات زياد شه و يكم هم از زمان ساخت اينستا بگذره چون تاريخش مشخصه

پست بذار يك تعدادي هر چند روز يكبار كه عادي بشه اينستات

ضمنا من اگه جات بودم تعقيبش ميكردم چندبار تا خيالم راحت شه بجاي اينستا

مردا احمق كه نيستن همشون تو اينستا زود دستشون رو شه وقتي نميدونن طرف كيه چيه.

2728
عزیزم نصیحتت نمیکنم چون خودمم خیلی وقتا به سرم زده این کار بکنم.اما میدونم حتما تو قرانم اومد که تجس ...

شک که نه  ولی بهش اعتماد هم ندارم راسش شاید این کار باعث بشه بهش اعتماد پیدا کنم عزیزم

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2738
شک که نه  ولی بهش اعتماد هم ندارم راسش شاید این کار باعث بشه بهش اعتماد پیدا کنم عزیزم

عزیزم مگه ازدواج کردی؟

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

به نظر من این کارو نکن .. خودت ی جوری باش و باهاش رفتار کن که نخواد بره سمت این چیزا . امتحان کردن چیز خیلی مزخرفیه . خودت اولین کسی هستی ک پشیمون میشی

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️
2706