2733
2739
عنوان

خسته شدم از دست شوهر عوضیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1228 بازدید | 103 پست

خیلی خوب میفهممت 

همسر منم امشب دقیقا همین رفتارو باهام داشت

برای اولین بار

حتی دست روم بلند کرد

بهم تهمت زد دختر نبودی

اخرشم من شدم مقصر 

دارم میترکم بخدا

باورم نمیشه 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
کصافط نمیبینه گریه میکنم واقعا ازش نمیگذرم سپردمش بخدا

عزیزدلم مردا همینن. ی وقتایی ب حدی اون خود واقعیشونو نشون میدن ک ادم اززندگی کردن باهاشون بیزارمیشه. گریه کن ک خالی بشی اما یجوری ک اون نفهمه. ی مدت سرسنگین باش نهارشام یکی درمیون بزارجلوش .یکم بهش سخت بگیر بزار بفهمه توام حقی داری تو زندگی 

همونlia73 سابقم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوب میفهممت  همسر منم امشب دقیقا همین رفتارو باهام داشت برای اولین بار حتی دست روم بلند ...

شوهرمنم امشب بهم گفت کسی توزندگیته ک انقد سردشدی اگه کسی باشه تیکه تیکه ت میکنم.....درحالی ک انقد شعورنداره بفهمه علت سردشدنم فقط کارای خودشه

همونlia73 سابقم

عزیزم با هم آشتی کنین. بگو اصلا باشه. چشم هر چی تو بگی. 

بعدا یوقت مناسب که حالش خوب بود با نازو عشوه بهش بگو توام خیلی بچه دوس داری. اونم یه مرد عین خودش. شبیه خودش باشه.

ولی آمادگیشو نداری. دلت میخواد خوب تربیت شهو براش وقت بذاری که یکی عین باباش بار بیاد. باور کن اینجوری بهتر جواب میده تا دعوا و با تنشو دعوا

2728
شوهرمنم امشب بهم گفت کسی توزندگیته ک انقد سردشدی اگه کسی باشه تیکه تیکه ت میکنم.....درحالی ک انقد شع ...

خیلی بیشعورن خیلی

اصلا نمیفهن  هر چقدرم بگی دلیلش خودتی فایده نداره

بعد به من میگه رو رفتارت و حرفات کنترل نداری

با تموم وجودم گفتم ازت متنفرم که به جنون رسید

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
خیلی بیشعورن خیلی اصلا نمیفهن  هر چقدرم بگی دلیلش خودتی فایده نداره بعد به من میگه رو رفتارت ...

من ک ب جدایی فک میکنم ازش خستم. امیدوارم شما زندگیتون ب روال عادی برگرده. ولی منی ک زنم میفهمم ی زن چ وقتای ب شوهرش میگه ازت متنفرم کاملا میفهممت💔

همونlia73 سابقم
من ک ب جدایی فک میکنم ازش خستم. امیدوارم شما زندگیتون ب روال عادی برگرده. ولی منی ک زنم میفهمم ی زن ...

جدایی ؟؟

نه اصلا خیلی دوسش دارم

ولی اون میگه تو دوسم نداری

انشالله مشکل شماهم حل شه

پیش یه مشاور برو

جدایی ؟؟ نه اصلا خیلی دوسش دارم ولی اون میگه تو دوسم نداری انشالله مشکل شماهم حل شه پیش یه مشاور ...

مام دیوونه وار همو دوسداریم و مطمعنم بعد جدایی داغون میشم ولی بمونمم باید از خواسته های خودم چشم پوشی کنم. من وشوهرم دو تا دنیای متفاوت داریم و تحمل این مورد سخته برام.

همونlia73 سابقم
2738
مام دیوونه وار همو دوسداریم و مطمعنم بعد جدایی داغون میشم ولی بمونمم باید از خواسته های خودم چشم پوش ...

اگه دوسش داری زندگیتو حفظ کن

حتی به من گفت برو اما نمیرم

میمونم و این چینی دلمو بند میزنم ، حرمت بینمونو برمیگردونم

حتی شده به قیمت هزار بار شکستن غرورم

بمون و ادامه بده 

اگه دوسش داری زندگیتو حفظ کن حتی به من گفت برو اما نمیرم میمونم و این چینی دلمو بند میزنم ، حرمت ب ...

من خیلی کارا برا حفظ زندگیم کردم بدتر پررو شد. مردا خیلی بی چشم و رو هستن .مال من ک اینطوره. امشب ازجدایی حرف زدم میگف عمرا طلاقت بدم موهاتو مث دندونات سفیدمیکنم ونمیزارم راحت زن یکی دیگ بشی😕😕

همونlia73 سابقم
من خیلی کارا برا حفظ زندگیم کردم بدتر پررو شد. مردا خیلی بی چشم و رو هستن .مال من ک اینطوره. امشب از ...

مطمئنم از حرصش گفته

مثلا خواسته حرفتو تلافی کنه

ینی اگه تلافی نکنن میمیرن

دقیقا به من یه بار گفت جدا شی؟ میمونم خونه میشم سوهان روحت ، یه بار گفت برو😐😒

تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن اصلا به حرفش فکر نکن

مطمئنم از حرصش گفته مثلا خواسته حرفتو تلافی کنه ینی اگه تلافی نکنن میمیرن دقیقا به من یه بار گفت ...

مرسی ازحرفات عزیزم. ایشالا خدا ب همه زندگیا سروسامون بده

همونlia73 سابقم

من ک میگم طلاق نگیر خودت و رفتارهات رو عوض کن.

به خودت بشتر برس و بها بده جقدر بگیم خانوما خودتونو دست کم بگیرید شوهرتون پررو میشه و شمارو کم ارزش میدونه،ب خودت ارزش قایل باش.

کار نکن یا کار میکنی خرج خودت ک زنانگیت کن،

از اول نباید تمام و کمال از خودت میگذشتی برای خونه و ماشین.

ناسلامتی زنی گفتن مردی گفتن،این چیزا وظیفه مرد هست شما باید درگیر نیازهای زنانه خودتون باشید برلی طلاق ک دیر نمیشه،هواستو جمع کن دوباره حامله نشی فعلا 

رویه ت رو حتما حتما عوض کن

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ