2726
عنوان

خسته شدم از دست شوهر عوضیم

1228 بازدید | 103 پست

تا یه ماه دیگه خونمون آماده میشه میخاییم بریم طبقه بالای خونه ی مادرشوهرم حالا ی بار مادرشوهرم ب شوهرم گفته اومدین خونه خودتون بچه دار شین سریع دخترم دو سالشه حالا امشب بدون مقدمه شوهرم میگه باید 4 یا 5 ماه بعد از اینکه بریم حامله شی من میخام گفتم قرار گذاشتیم دخترمون 4 یا 5 ساله شه بعد ولی گفت همینی ک من گفتم بااااید تو تعیین نمیکنی میگم چرا فرق کردی حرفتو عوض کردی تریپ مردسالاری میگیره هو میگه تو تصمیم گیرنده نیستی منم گفتم تا الان که واسه همه چیمون جفتمون تصمیم میگرفتیم حالا چی شده تا الانشم ک من انقد هواتو داشتم جوابم اینه پول حقوقم رفت خونه سازی و ماشین خرید میگه وظیفت بود خاهرتم داده بعدشم میگه ناراحتی برو بسلامت واقعا منی که از خیلی چیزام میزنم جوابم اینه میگم فردا میرم خونه بابم برنمیگردم میگه برو فقط میام بچمو میبینم واقعا دلم شکست گفت خب باشه برو یه زن دیگه بگیر من نیستم حذفم کن میگه پس حتمن واسه تو خبراییه این چندمین باریه ک تهمت میزنه دیگه خسته شدم دلم میخاد ولش کنم جدا شم تا اینکه یه عمر بسوزمو ب ساز مادرش برقصم .لطفا کمک وافعا علاقه ای ب ادامه دادن ندارم فقط از آبرو میترسم از حرف دورو آشنا مهریم 1014 تاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهر

هر حرفی  رو جواب ندید و بحث نکنید ....

یه سیب رو بندازید بالا ؛ هزار تا چرخ می خوره ...

تا چند ماه دیگه  هم خیلی راهه ... 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

همه پولای نازنینتو دادی یه جا دست همچین ادمی اخه دختر؟؟؟؟

بعدم ازش یه بچه داری و دوباره میخوای بچه دار بشی که چی بشه اخه دقیقا؟؟؟

اول تکلیفتو با زندگیت معلوم کن بعد به بچه فکر کن

وااا عجبا بگو خیلی دوس داری خودت بچه ب دنیا بیار 🤐😐

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
با وجود بچه به طلاق فکر نکنید بهتره .... اگر یهویی اینطوری شده خب حتما تحت تاثیر حرف کسی قرار گرفته ...

بخدا این منم ک همیشه میرم سکتش تاپیکای قبلمو بخونید ولی از حرف زور و غد بازیاش و قدرنشناسیش خسته شدم

2706