2733
2734
عنوان

عجیبترین اسم و فامیلی های ک شنیدین چی بوده🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 20675 بازدید | 610 پست
محرم بانو . محرم بابامه بانو مامانم 😂😂صدتومانی هم مامانبزرگم😢😢😢

صدتومانی؟؟😂😂😂

شاید هزینه های دوران بارداری مامانش ۱۰۰تومن شده باباش گفتم اسمشو بذارم صدتومنی همه بدونن چقد خرجش کردم😅😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلم داشتم فامیلیش شیر ک و ن بود بعضیا ک ... ر شون صداش میکردن تلفظش سخت بود 😁

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2728
صدتومانی؟؟😂😂😂 شاید هزینه های دوران بارداری مامانش ۱۰۰تومن شده باباش گفتم اسمشو بذارم صدتومنی همه ...

دلت میاد اینطور میگی من عاشقش بودم. الان فوت شده 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

فامیلی 

تخم کش

بذری:(بذر یعنی تخم و ما بنده خدارو تخمی صدا میزدیم)

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
2740

تو یه مجتمع زندگی میکردم

فامیل همسایه ها بترتیب

خوشه

برنجی

سنبل

روغنی

برونی

جادری

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
من اسم ایران رو دوست دارم .  تازه اسم خزر هم وقتی شنیدم خوشم اومد یه مدت 😁

من هم خزر رو دوست دارم، اولین بار وقتی فیلم باغ‌های کندلوس رو دیدم این کلمه رو به عنوان اسم شنیدم، اسم بازیگر اصلی‌ش خزر معصومی بود، اسمِ توی فیلمش هم‌ خیلی قشنگ بود؛ آبان.