2733
2739
عنوان

عجیبترین اسم و فامیلی های ک شنیدین چی بوده🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 20683 بازدید | 610 پست
فامیلی ساکی شنیدم

مامان ساکی.اصلا عجیب نیست ک . 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

چه تاپیک با مزه ای.. اسم مادربزرگای منم خییلی ضایع اس...میترسم شناخته بشم..اسم یکیشون خانم بود..فامیل یکی از همکلاسیامم لج دار بود

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یکی از دوستای دانشگاهیم فامیلیش ورنوسفادرانی بود خیلی عجیب بود برام و عجیب بعدی مامانمه که فامیلش مو ...

خب ورنوسفادرانی که مشخصه..یکی از محلات سده هست یا همون خمینی شهر..معمولا پسوند هست البته

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
2740

اسم عمه ی مادرم که فوت شده دردانه .سبزه شنیدم   دولت یه خانومیه تواطرافیان دیدم .سلطنت .سلطان اینا رو واقعا دیدما.فامیلیم که تادلتون بخواد مثلا فامیل همکلاسیم قزی بود بقیه شو یادم نمیاد ازبس زیاد شنیدم عجیب غریب

من اگه بخوام لیست کنم تا فردا طول میکشه چندتا میگم فعلا مستعلی قوچعلی زلفعلی قندعلی شکرعلی نب ...

محرم بانو . محرم بابامه بانو مامانم 😂😂صدتومانی هم مامانبزرگم😢😢😢

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2706