2737
2734
عنوان

عجیبترین اسم و فامیلی های ک شنیدین چی بوده🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 20683 بازدید | 610 پست
دختر نوشابه و گیلاس  پسر سمکو فامیلی پشت کوهی

پشت کوه اسم ی روستای خیلی کوچیکه، همشون هم سفید و چشم سبز و خوشگل ان، شاید اون فرد مال اونجا باشه. 

خدایا مراقب جوجه کوچولوی تو دلم باش. خدایا به همه طعم مادر شدن رو بچشون. امین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در اصل دولابی هس که .دولابی ها از خانواده های اسم و رسم داره تو میدون خراسون تهران هستن ..معمولا مذه ...

خانواده شوهر منم یه طایفه هستن کلا دولابین

مال یه دهاتن همشون

خیلیم پولدار و با کلاسن

2731
2738
اسمش یونانیه خب قطعا برای ما عجیب به نظر میاد

بله!

و قطعا خیلی از اسامیِ ایرانی هم براشون عجیبه.

ولی باز هم این چیزی از عجیبی اسمش کم نمیکنه.😊😊

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
من یه همکار آقا داشتم اسمش شیرکوه بود ، برام عجیب بود

اسم عموی منم همینه! یه اسم کوردی هستش😄 منم به هر کی میگم اسم عموم اینه تعجب میکنه!

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)

فامیل : آب در جوی - جاغوری دسته بلند -چاه ستاره

اسم : فتنه - کبریت - دختر بس - بمانی (اینا اسمهای خانومای سن بالاست)

الانم که ماشالا فراوون اسم میذارن عجیب نمونش تو نی نی سایت فراوونه : آیهان و ویهان و نیهان و آسنا و سلنا و ....

یه مریض داشتیم تو بخش اطفال ینی اسم و فامیل کاملا بی ربط بهم سلنا چاه ستاره(اسم‌روستاشون) ینی از قیافه و مدل حرف زدن و ادب این بچه نگم که همون فتنه بیشتر از همه بهش میومد😂😂😂 

بابا وقتی میخواد واسه بچه ها اسمی بذارید به فامیلش موقعیت خانوادگی و ومحل زندگی و همه چی دقت کنین نکه یه اسمی یه جایی شنیده باشن بیان بذارن رو بچشون همیشه طفلک‌ سوژه باشه

2706