2733
2734
عنوان

عجیبترین اسم و فامیلی های ک شنیدین چی بوده🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 20690 بازدید | 610 پست

بَرارَش.جونیان.بزچلویی.

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم دو تا خواهر احترام و محترم. اسم های عجیب هم:زمان . هزار.کفایت. جان جان سبز علی. عشق علی 

یه تعمیرگاه تلویزیون سر خیابون بابام اینا هست اسمش اسم کوچیکش دوستی 😂 یه مصالح فروشی ام بود بابام خونه میساخت میرفتیم پیشش اسمش کوچ علی بود😂😂😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
در اصل دولابی هس که .دولابی ها از خانواده های اسم و رسم داره تو میدون خراسون تهران هستن ..معمولا مذه ...

دقیقا تو شهر ما هم همینطور تازه آیت الله دولابی هم داریم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2731

فکر کنم این ترکیب های عجیب و جالبی ک این روزا با اسم فاطمه و زهرا و محمد میزارن قدیما با علی میزاشتن.

همه توی اطرافمون اسم عجیب با علی دیدیم مثل گداعلی.

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته

اسم:آمیستیریدا-امامعلی

فامیلی:تخمه خر!(تلفظش واقعا زشتع)-گوه(خانمه بنده خدا گفت کوه بوده اشتباهی تو دفترچه ش سرکش زدن)

لامصب وقتی پشت بلندگو صداش کردن خانم گوه همه نگاهش میکردن

🖤 
دختر عمه م میگفت ی پسره تو دانشگاهسون فامیلیش دول آبی هستش 

شاید لر بوده اخه لرها ب بطری یا از این ۱۰ لیتری پلاستیکی ها ک آب پر میکنن میگن دول.dool. 

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
2706