2733
2734
عنوان

آیا اعتقاد دارید؟؟؟

115 بازدید | 7 پست

آیا ب مشاوره رفتن اعتقاد دارید؟ بنظرتون چقد میتونه تو زندگی دو فرد که با هم تفاهم ندارن تاثیر بذاره؟و هر کدوم فک میکنه ک حق با خودشه ؟ 

من اصلا اعتقاد ندارم ولی دوست دارم یکی باشه ک مشکلمو حل کنه دیگه خسته شدم ...

اره مشاور خوب خیلی وقتا کمک کننده اس

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

من کلا ترجیح میدم مشکلاتمو خودم حل کنم...

ولی به نظرم برای خیلیا میتونه مفید باشه....

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب قطعا اگه پیش مشاوره خوبی بری چرا که نه ...خوب درسشو خونده و خیلی چیزا میدونه و اطلاع داره که ما شاید نداسته باشیم ...

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
من کلا ترجیح میدم مشکلاتمو خودم حل کنم... ولی به نظرم برای خیلیا میتونه مفید باشه....

من خیلی سعی کردم حس میکنم باید نفر سومی باشه ک قضیه رو حل کنه ولی نمیخام اون نفر سوم آشنا باشه

من خیلی سعی کردم حس میکنم باید نفر سومی باشه ک قضیه رو حل کنه ولی نمیخام اون نفر سوم آشنا باشه

پس عزیزم حتما برو پیش مشاور...

تو نت سرچ کنی شماره مشاوره تلفنی رایگان بهزیستی هم هست ولی حضوری بری مسلما بهتره...

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

بهرحال صحبت و مشورت با فردی عاقل که از بالا به مسائل شما نگاه می کنه، می تونه مفید باشه...

بهترین تاپیک من:   کامل-بخوان-نگران-احوالتم                                                                                         
2738