2733
2734

من جدیدا دچار اضطراب و افسردگی شدم و دارو میخورم...نشستم فک کردم دیدم دقیقا از،جاییکه تحصیلاتم تموم شد روحیه و اعصابم رو به افول رفت...

دلم میخواد از تمام وقت و انرژیم استفاده کنم

هرچی بذهنتون میرسه بگید لطفا

ضمنا الانم کار عررسکسازی دارم که اینترنتی میفروشم..

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم

همون كار رو گسترش بده

مهارت جديد هم ياد بگيره تو فرهنگسراي محلتون كلاس برو

ضمنا سر خاروندن هم لذت بخشه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیاطی

ارایشگری

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
عروسکسازی  و فروشش که عالیییییهههه آفرین..ورزش هم خوبه..نماز هم معجزه میکنه چ بهتر که اول وقت ب ...

فدات نماز خون هم شدم😚

ورزش هم تو فکر باشگاهم

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
خیاطی ارایشگری

خیاطی کلاساشو رفتم..ولی هنوز کتبی و عملی ندادم مجوز بگیرم..باز مرسیکه یادم انداختی

2740
همون كار رو گسترش بده مهارت جديد هم ياد بگيره تو فرهنگسراي محلتون كلاس برو ضمنا سر خاروندن هم ل ...

تو فرهنگسرای محلمون چه کلاسییی

کارمو گسترشش بدم...فکر خوبیه 

تو فرهنگسرای محلمون چه کلاسییی کارمو گسترشش بدم...فکر خوبیه 

نميدونم تو شهر شما چطور باشه اما اينجا كلاسهاي هنري مث خياطي و اينجور چيزا داره با هزينه بسيار بسيار  كم تقريبا رايگان در مقابل موسسه ها 

دوره هاي مهارت زندگي و كارگاههاي روانشناسي دارن

ورزش صبحگاهي همگاني

يوگاه و اينجور چيزا

حالا شايد مخله شما كلاساش متقاضي كمتر باشه برو محله اي ك بهتر هست 

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
فدات نماز خون هم شدم😚 ورزش هم تو فکر باشگاهم

خب خداروشکر..در ضمن این جور فکرا هر چه بخوای باهاشون بجنگی و ازشون فرار کنی بیشتر باهاشون درگیر میشی..رها کن..مث ی مزاحم خیابونی که اگه با وجودش خوشحال و خندونی که بدتر دنبالت میافته و اگه فحشش میدی و میگی برو که بازم خوشش میاد و دنبالت راه میافته...فقط رها کردن و نادیده گرفتن باعث میشه حوصله اش سر بره و دست از سرت برداره..اینو ی دکتر روانشناس میگفتن..

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
نميدونم تو شهر شما چطور باشه اما اينجا كلاسهاي هنري مث خياطي و اينجور چيزا داره با هزينه بسيار بسيار ...

اع چه جالب اتفاقا یکی هست نزدیکمون.حتما میرم.یوگا باشه که عالیه

خب خداروشکر..در ضمن این جور فکرا هر چه بخوای باهاشون بجنگی و ازشون فرار کنی بیشتر باهاشون درگیر میشی ...

دقیقا ...خودمم بتازگی از دکتر هلاکویی اینو شنیدم.مرسی عزیزم

اع چه جالب اتفاقا یکی هست نزدیکمون.حتما میرم.یوگا باشه که عالیه

يوگا ك تو محله ما هست مربي خيلي خوبي داشت

ي مدت بودش بعد ديگه نبود يعد ك دوباره اومد همه دنبالش بودن

خياطي هم دوستم رفت خيلي راضي بود انقد علاقه مند شد بعدش ديگه باعث شد ك بره جاي ديگه حرفه اي تر ياد بگيره و مزون زد 

دقیقا ...خودمم بتازگی از دکتر هلاکویی اینو شنیدم.مرسی عزیزم

رانندگي هم اگه گواهينامه نداري ياد بگير

2706