2726

من جدیدا دچار اضطراب و افسردگی شدم و دارو میخورم...نشستم فک کردم دیدم دقیقا از،جاییکه تحصیلاتم تموم شد روحیه و اعصابم رو به افول رفت...

دلم میخواد از تمام وقت و انرژیم استفاده کنم

هرچی بذهنتون میرسه بگید لطفا

ضمنا الانم کار عررسکسازی دارم که اینترنتی میفروشم..

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم

همون كار رو گسترش بده

مهارت جديد هم ياد بگيره تو فرهنگسراي محلتون كلاس برو

ضمنا سر خاروندن هم لذت بخشه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خیاطی

ارایشگری

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
عروسکسازی  و فروشش که عالیییییهههه آفرین..ورزش هم خوبه..نماز هم معجزه میکنه چ بهتر که اول وقت ب ...

فدات نماز خون هم شدم😚

ورزش هم تو فکر باشگاهم

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
خیاطی ارایشگری

خیاطی کلاساشو رفتم..ولی هنوز کتبی و عملی ندادم مجوز بگیرم..باز مرسیکه یادم انداختی

همون كار رو گسترش بده مهارت جديد هم ياد بگيره تو فرهنگسراي محلتون كلاس برو ضمنا سر خاروندن هم ل ...

تو فرهنگسرای محلمون چه کلاسییی

کارمو گسترشش بدم...فکر خوبیه 

تو فرهنگسرای محلمون چه کلاسییی کارمو گسترشش بدم...فکر خوبیه 

نميدونم تو شهر شما چطور باشه اما اينجا كلاسهاي هنري مث خياطي و اينجور چيزا داره با هزينه بسيار بسيار  كم تقريبا رايگان در مقابل موسسه ها 

دوره هاي مهارت زندگي و كارگاههاي روانشناسي دارن

ورزش صبحگاهي همگاني

يوگاه و اينجور چيزا

حالا شايد مخله شما كلاساش متقاضي كمتر باشه برو محله اي ك بهتر هست 

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
فدات نماز خون هم شدم😚 ورزش هم تو فکر باشگاهم

خب خداروشکر..در ضمن این جور فکرا هر چه بخوای باهاشون بجنگی و ازشون فرار کنی بیشتر باهاشون درگیر میشی..رها کن..مث ی مزاحم خیابونی که اگه با وجودش خوشحال و خندونی که بدتر دنبالت میافته و اگه فحشش میدی و میگی برو که بازم خوشش میاد و دنبالت راه میافته...فقط رها کردن و نادیده گرفتن باعث میشه حوصله اش سر بره و دست از سرت برداره..اینو ی دکتر روانشناس میگفتن..

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
نميدونم تو شهر شما چطور باشه اما اينجا كلاسهاي هنري مث خياطي و اينجور چيزا داره با هزينه بسيار بسيار ...

اع چه جالب اتفاقا یکی هست نزدیکمون.حتما میرم.یوگا باشه که عالیه

خب خداروشکر..در ضمن این جور فکرا هر چه بخوای باهاشون بجنگی و ازشون فرار کنی بیشتر باهاشون درگیر میشی ...

دقیقا ...خودمم بتازگی از دکتر هلاکویی اینو شنیدم.مرسی عزیزم

اع چه جالب اتفاقا یکی هست نزدیکمون.حتما میرم.یوگا باشه که عالیه

يوگا ك تو محله ما هست مربي خيلي خوبي داشت

ي مدت بودش بعد ديگه نبود يعد ك دوباره اومد همه دنبالش بودن

خياطي هم دوستم رفت خيلي راضي بود انقد علاقه مند شد بعدش ديگه باعث شد ك بره جاي ديگه حرفه اي تر ياد بگيره و مزون زد 

دقیقا ...خودمم بتازگی از دکتر هلاکویی اینو شنیدم.مرسی عزیزم

رانندگي هم اگه گواهينامه نداري ياد بگير

2706