2737
2734
عنوان

فقط اونایی که طعم جدایی رو چشیدن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2163 بازدید | 109 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بدترین حس دنیاست فقط اینو میتونم‌بهت بگم 

شاید خدا میخواد منو تنبیه کنه همیشه سر راهم قرارش میده

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
پس چطور با زن و بچش دیدیش

تازه چند ماهه عروسی کردن.‌زنش رو دیده بودم. بچشون خیلی کوجیکه. والا خیلی حرفای متناقض شنیدم.‌یکی از دوستامون گفت بچه از پرورشگاه اوردن. یکی دیگه گفت بچه رو از روستا اوردن. .. نمیدونم والا

2738

من تا حالا طلاق نگرفتم ولی یه بار از یه رابطه شیش ساله اومدم بیرون هنوزم که هنوزه وقتی همو می بینیم دوتامونم دستپاچه می شیم خصوصا که ما اصلا لحظات بد زیاد نداشتیم نه که کلا نباشه بود ولی نه در اون حد که اذیت کنه همش خنده و عشق بود که جریان داشت 

متاسفانه ما نمیتونیم همو نمی بینیم چون مدام جلو چشم همیم و هرجا ایشون دعوته منم دعوتم و بالعکس 

کاملا درکت می کنم 

من که هر وقت می بینمش راحت یک ماه ذهنم پر می شه از خاطرات 

بعد تو پیر که نه من متلاشی شده ام💔❣
نگفت زن و بچه اشو دیدم گفت زنشو دیدم به بچه اشاره ایی نکرد

امروز همسر سابقم رو دیدم اتفاقی . با زن و بچه اش. 

(دقیقا اینو نوشته👆👆👆)

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

الان بعد تقریبا یک سال و نیم جدایی با وجود اینکه عقد بودم وخیلی هم از جداییم راضیم،  داشتم عکس ها و فیلم هامون رو نگاه میکردم... میدونم اونم هنوز بهم فک میکنه 

گاهی مرگ فقط جدا شدن روح از بدن نیست... دختر باشی و پدر برود تو برای همیشه مرده ای... 😢😢😢
2706