2733
2734
عنوان

فقط اونایی که طعم جدایی رو چشیدن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2163 بازدید | 109 پست
به داشته هات فکر کن عزیزم خداروشکر زندگی خوبی داری شکر. 

این جمله رو بیا فرو کن تو نغز پوک من. به خدا باید زندگی سابقم رو میدیدی. یه مادرشوهر داشتم که دنیامو جهنم کرده بود. شوهرم پول یه ویزیت دکتر نداشت بریم. گوشت نمیتونستیم بخوریم. 

ولی الان خدا رو شکر خدا رو شکر از همه نظر زندگیم خوبه. نمیدونم چرا انقدر بی عقلم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها همسایه روبروی ما دوتا زن داره دوتاشم باهم زندگی میکنه تازه امسال طبقیه بالاشو ساخت زن کوچیکه رفت بالا زندگی میکنه خیلییی عجیبه برام یعنی اینا عشقی ندارن چطوری تقسیمش میکنن زناشم همسن هم زیر سی سال هستن الان چهار پنج ساله ازدواج کردن شما اطرافتون این مدلی دارین ؟؟؟😟😟😕😕😕

میشه واسه حاجتم ازته دل صلوات بگین

اگه عقيم بود چطوري اون خانم ازش بچه دار شده؟؟؟خوب شمام همون تلاش رو ميكردي؟يعني فقط بخاطر بچه جدا شديد؟

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2742
چه قدر بد حالا چه اجبار که هر دو رو دعوت کردین..

راستیتش زنه اولیع میشه ماذر اصلی شوهرِ خواهرشوهرِ خواهرم😐😐 به علت ماجرایی  باید دعوتشون میکردیم مهمونی بوده و همه بودن 

حالا نمیشد که مثلا پدرو دعوت کنن مادرو دعوت نکنن که 

البته برا خودمم عجیب بود ولی ظاهرا اینا کلا براشون عادی بود😕😕

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2738
وای وحشتناکه. من همچین تجربه ای داشتم.‌توی محرم برای اولین بار همسرش رو دیدم و سلام کردم. نمیدونم او ...

اوهوم 

علت جداییتون چی بود عزیزم؟

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
وای دختر درکت میکنم اشکم دراومد😭😭😭😭 میفهمم چرا اینطوری هستی فقط واسه دلت دعا میکنم

بمیرم.‌ببخشید ناراحتت کردم. ممنونم از دعات عزیزم. خدا صدای منو نمیشنوه که. انشاالله با دعاهای شما کاری کنه بتونم فراموشش کنم

این جمله رو بیا فرو کن تو نغز پوک من. به خدا باید زندگی سابقم رو میدیدی. یه مادرشوهر داشتم که دنیامو ...

خداروشکر همه رو خودت میدونی گلم ببخشید خواهرانه میگم خوشی زده زیر دلت؟؟؟؟ عزیزم هر وقت یادش می افتی به زندگی الانت یه نگاه بنداز و مقایسه کن خودت باید ارادت بذاری عزیزدلم گذشته رو بذار توگذشته بمونه والله من که غریبم واستون خوشحالم که موفق هستین

2706