2737
2734
عنوان

خاطرات ترسناک

| مشاهده متن کامل بحث + 12041 بازدید | 163 پست
پس چرا فقط بعضی ها با جن خاطره دارن😣

چون هنوز به سراغ بعضیای دیگه نیومدن مگه دوس داری ببینیشون!!!

مامانم خیلی دیدتشون

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
😂😂😂 خرس ک خرسه ترس نداره اجنه ترس دارن😭

خرس گرسنه ترس داره. ووای 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای خدا اونروزارو‌نیاره اونقدر خونه مامانم بودن که نگو از مدرسه میومدم کسی خونه نبود خواهر بزرگم بیرون بودا ولی میدیدم اومده وایساده پشتم باهاش حرف میزدم میومد طرف حال بعد من میومدم هرچقدر دنبالش میگشتم نبود بعد یه ساعت بعد از بیرون میومد تعریف میکردم تعجب میکرد که من خونه نبودم 

منم تقریبا راهنمایی میخوندم شب خواب دیدم خونه  پدرم رفتم دشویی حیاطشون یع چاه ای دارن از اونجا ...

خواب ترسناک باز خوبه آدم میگه خواب بود تو واقعیت خیلی خوفناک میشه

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!

هر چاه هست جن هم هست. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2738
پس چرا فقط بعضی ها با جن خاطره دارن😣

بعضیا بهشون اهمیت نمیدن بعضیا هم کلا چیزی ب اسم جن حس نمیکن خلاصه نمیدونم چرا ولی میزان ارتباط هر شخص با اونا متفاوته..مثلا شوهرم شبا نمیتونه تنها بمونه خونه...یبار میگفت شب تنها بودم که شیر اب داغ باز شد رفتم ابو بستم پارچ اب روی اپن خود بخود افتاد و شکست.میگه دیه فرار کردم رفتم بیرون...

منم خودم چند وقت پیش صبح بعد اینکه شوهرمو راهی کردم سر کارخواستم بخوابم شدید خوابم میومد بین خواب و بیداری بودم یه سرو صدای بازی بچه ها میومد از تو اتاقی که خوابیده بودم توش.اما تلقین میکردم که از بیرونه خوابم که عمیق تر میشد صدا بیشتر میشد یهو خوابم پرید و باچشای بسته فهمیدم توهم نیس ایه الکرسی خوندم و اروم شدم و خوابیدم دوساعت بعد پاشدم و بخودم تلقین کردم اتفاقی نیفتاده...کلا فک کنم دوساعت غش کردم از ترسم!!!!

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
ببین همینخوری ترسناکه ولی وقتی تو موقیعتش باشی اونقدر ترسناک نیست

الان تعارف زدی بیاییم خونت؟

نه قربونت همینجا راحتیم

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
2706