2737
2739
عنوان

خاطرات ترسناک

| مشاهده متن کامل بحث + 12041 بازدید | 163 پست
خواب بودم بیدارشدم قدرت نداشتم چشمامو بازکنم صدای زمزمه اهنگ یک خانم کنارم میشنیدم کنارم بود انگار خ ...

وای من جات بودم بعد از بیدار شدن سکته کامل میزدم

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتی تازه اومده بودیم خونه جدید که می شه خونه قبلی مون. تازه رفته بودم دبیرستان یک پیرزنی که قدش کوتاه بود. صورت گردی داشت یک دندون هم بیشتر تودهنش نبود. منو شب ها از خواب بیدار می کرد

کسی حرفمو باور نمی کرد تا مادرم هم دیدش. دیگه ما شب ها پیش هم می خوابیدیم. 

جالبش این بود که سال ها بعد متوجه شدیم منطقه ای که ما توش زندگی می کردیم یک قبرستون بوده. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2728
2738
در باز شد ولی چیزی پشت در نبود مامانم هم دید اونم خیلی ترسید ولی گفت باده و با هم از خونه رفتیم بیرو ...

چقدر بد  

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
من الان تواین خونه ای که زندگی میکنم هستن ۵ ساله دا م باهشون زندگی میکنم قشنگ از رو میز وسایل رو پرت ...

الان شوخی بود یا جدی گفتی؟

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
2706