2733
2739

همین نیم ساعت پیش از خونه عمه ام برگشتم نوه اش اونجا بود یک جوجه خیلی کوچولو هم اونجا بودش این نوه اش هم هی جوجه رو میبرد بالا مینداحت با مخ پایین یا میخواست برش داره فشارش میداد عصبانی شدم کلی گفتم جوجه رو ندید دستش گفتن نه بابا چیزی نمیشه که بچم داره بازی میکنه اعصابم خورد شد دو سه باری پاش رو داشت میزاشت رو جوجه ی بارم زد تو سرش 

انقدر عصبانی شدم که نگو اخرش با کلی حرف زدن و اینا جوجه رو ازشون گرفتم بردم دادمش دختر همسایه پایینی که 14 سالشه 

آخه برای چی دقیقا جوجه برای بچه میخرید؟اون جوجه بدبخت هم حس داره بچه هم ممکنه سهوا آسیب بزنه جدا از اون بچه از کودکی حیوون ازاریو یاد میگیره

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

تازه این جوجه ها به طور خیلی فجیعی وارد بازار میشن و خیلیا در اثر همینا میمیرن یا در اثر شکنجه بچه ها و...

اگر انقدر بازی بچتونو دوس دارید براش اسباب بازی بخرید حیوون اسباب بازی نیس 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگار اسباب بازیه میدن به بچه اونام انقد زجر میدن این بدبختارو😠😠😠

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2731
2738

وای نگو که ازین مورد متنفرم 

اینایی که جوجه دست بچه میدن سنگدل ترین موجودات عالمن

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

گل گفتی 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 حیوان وسیله بازی نیست👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼 اونم فرزند یه موجود هست مثل جگر گوشه خودتون

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !

حیوون ازاری خوبه که گلم .اون بچه خشونت رویاد میگیره از خشونت لذت میبره مگه همه قاتل به دنیا میان؟همه داعشی متولد میشن؟

منم میبینم یارو چوب میده دست بچه میگه برو اون سگه رو بزن😐😐😐خو اخه زن ناحسابی این بچه فردا میشه ابوبکر بغدادی که😑

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
وای نگو که ازین مورد متنفرم  اینایی که جوجه دست بچه میدن سنگدل ترین موجودات عالمن

اره والا

2706