2733
2734
عنوان

موهای دخترم بیایید

416 بازدید | 21 پست

بچها دخترم چهل روزش نشده موهاش خیلی می ریزه 

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

بخاطر سرد شدن هوا دیر به دیر حموم میره این طبیعیه یا بخاطر حموم نرفتن هست 

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همینه نگران نباس

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738

اییی جوووونممم نی نی نانااازیی

خوب اینا موهای جنینی مامانش و باید بریزه اگر نریزه باید تگران بشی الان نشانه سلامت نی نی هست 

بعدن همچین موهاش بلند بشه که کیییف کنی

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
نگران نباش عزیزم . طبیعیه  بالش سفید خواهر زاده منم پر موه. خواهرم میشینه میشماره 😁😁مامانم او ...

منم اشک توی چشمام جمع میشه واقعا سخته 😥😥😥😥

2706