2777
2789
عنوان

بنظرتون بازندگیم چیکارکنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 105 پست
کم کم بهش بگو یدفه نمیشه درستش کرد، مثلا بگو فلان چیزو باید واسه بچه بخرم لازمه اینقد پول بده یا باه ...

عزیزم پسرمونوشتن آزمایش خونوادرار،چنروزه نمیبره میگه چیکارداره این ک چیزیش نیس

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیش مشاور رفتم اونم گف جداشو گف شوهرت ی آدم دیکتاتوره

نمیدونم چی بگم والا! ولی دعا میکنم به حق امام زمان که امروز تولدشه مشکلت حل بشه!

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
عزیزم پسرمونوشتن آزمایش خونوادرار،چنروزه نمیبره میگه چیکارداره این ک چیزیش نیس

وقتی سره کار ه با نگرانی و گریه ز بزن بهش بگو بچه دستشویی رفتنی جیغ و داد کرد و سوزش داشت،یه کم پیاز داغشو زیاد کن.دختر یه گردو خاکی بکن دیگه

کاره خوبی می‌کنی که نمی‌خوای طلاق بگیری،زندگی همه الان پر از مشکله،قرار نیست با هر سختی طرف زودی بره ...

مشکل زیاد داریم توزندگیمون این یه نمونشه ب خودشم گفتم چنساله من فقط برموندم تواین زندگی جنگیدم اون هیچ قدمی برنداشته برخوشبختیمون فقط کارمیکنه خوراکمونومیده همین

به خانواده اش گفتی؟

خانوادش میدونن میگه ب اونام ربطی نداره،حتی باخانوادم رفت آمدنداره منم باخانواده ی اون ندارم

مشکل زیاد داریم توزندگیمون این یه نمونشه ب خودشم گفتم چنساله من فقط برموندم تواین زندگی جنگیدم اون ه ...

خب تو که گفتی مرده خوبیه و آرومه کاری به کارم نداره.پس سعی کن اساسی دنبال حل مشکلت باشی،با یه بچه طلاق سختی زیادی داره.الکی و بدون تلاش زندگیتو نپاشون از هم،برین پیش یه بزرگتر حرفاتو بزن،اگه نمی‌خواد خودشو اصلاح کنه،اونوقت بگو طلاق میخوام

بچه هامشکل اینه ک الانم دوروزه خونس سرکارنمیره با این حال نبردتش،با هیچکسم رفت آمدنمیکنه خودش تنهافقط میره خونه مدرشومیاد

بچه هامشکل اینه ک الانم دوروزه خونس سرکارنمیره با این حال نبردتش،با هیچکسم رفت آمدنمیکنه خودش تنهافق ...

به پدرت بگو به خانوادش ز بزنه بگه بیاین مشکل بچه هارو حل کنیم.به نظرت اگه بگی طلاق می‌خوام چی میگه؟؟؟

2801