2737
2734
عنوان

بنظرتون بازندگیم چیکارکنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 105 پست

نازلی شوهرم ب من پول نمیده میگه خوردنته ک خودم میخرم دیگه بیرونم ب هیچ وجه تنهانمیرم خودشم دیگه چییی بشع میبره

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها ازاین لحاظ وژدانم قبول نمیکنه مهریموبزارم اجرا ک شوهرم آرومه کاری ب کارم نداره همش میگم برم ب ...

گلم خب عادت کرده به محبت خونوادت 

یه مدت بزار مجبور بشه خرید کنه از خونوادت چیزی نگیر ...کم کم راه میوفته

بچه ها ازاین لحاظ وژدانم قبول نمیکنه مهریموبزارم اجرا ک شوهرم آرومه کاری ب کارم نداره همش میگم برم ب ...

وقتی وظیفه شو در قبال تو و بچه ت انجام نمیده دلت خوشه آرومه کاری ب کارت نداره؟ معلومه میبینه خرج شما دو تا براهه چرا باید کاری داشته باشه بهت. ببین این وضعیت تا یه تکون ب خودت ندی تا 50 سال دیگه همینه. وقتی نمیخوای کاری کنی چرا تاپیک میزنی واقعا

2731
چشم بازارا درآوردی با این شوهر کردنت! اینکه خرجی نمیده طلاقت بگیر برو خونه ی بابات! شوهرتم بره ور دل ...

توت فرنگی میدونم زندگیم پرازاشتباهه آدم احساسیم ازرواحساسم نمیتونم بیفتم دنبال طلاق احساس میکنم شاید بعداپشیمون شدم

آروم آروم با زبون خوش اخلاق شو عوض کن،وقتی کوچکترین خرجی براتون کرد بگو خیییییلیییی خوشحالم کردی،ازش تعریف کن،هندونه زیره بغلش بزار تا این عادت از سرش بیفته

توت فرنگی میدونم زندگیم پرازاشتباهه آدم احساسیم ازرواحساسم نمیتونم بیفتم دنبال طلاق احساس میکنم شاید ...

طلاق رو جدی نگفتم! ولی این رسمش نیس شوهرت درپیش گرفته! 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738

خواستم شماراهنماییم کنید ببینم من دارم اشتباه میکنم آیا مشکلمون مهمه؟یان؟نیازب قانون داره یان،ولی خب اینم میشناسم دیگه درس بشونیس الانم ک چنروزه خانوادم نمیدن خودش خرجی نمیکنه فقط خرج خوراکمونمیده

خودت باعث شدی پرتوقع شه از اول خرج نکرده الانم زورش میاد وظیفشو انجام بده

تونامزدی میخریدا بمرور ریده شدبهش حتی بابامم نخره ب خودش ی تکون نمیده 

طلاق رو جدی نگفتم! ولی این رسمش نیس شوهرت درپیش گرفته! 

پیش مشاور رفتم اونم گف جداشو گف شوهرت ی آدم دیکتاتوره

توت فرنگی میدونم زندگیم پرازاشتباهه آدم احساسیم ازرواحساسم نمیتونم بیفتم دنبال طلاق احساس میکنم شاید ...

کاره خوبی می‌کنی که نمی‌خوای طلاق بگیری،زندگی همه الان پر از مشکله،قرار نیست با هر سختی طرف زودی بره طرفه طلاق،بهتره بمونه و بجنگه،طلاق آخرین راهه.

یه کمی هم تقصیره خودته،شاید از اول سفت و سخت باهاش برخورد نکردی که آره من فلان چیزو لازم دارم باید تهیه کنی.از این به بعد از خانواده ات کمک نگیر،براش ریز و درشت خرج بتراش،با زبون خوش نرمش کن،اگه نشد با قهر و دعوا بترسونش یا به بزرگتری که ازش حرف شنوی داره بگو.باید بجنگی،مشکلت خیییییلیییی حاد نیست که بخوای طلاق بگیری.