2726
عنوان

بنظرتون بازندگیم چیکارکنم؟

750 بازدید | 105 پست

سه ساله ازدواج کردم ی پسر یکونیم ساله هم دارم شوهرم ازاول زیادمسئولیت پذیرنبودجوری ک بیشترخرج منوبچموبابام داده تاحالاحتی خریدعیدپارسال وامسالمونو،خانوادش ازاول حتی توبارداری اذیتم میکردن حقومیدادب اونا پشت سرم دروغ میگفتن ردر روشون میکرد دروغشون درمیومد ولی بازحقومیدادب اونا الانم تو یجایی تنهازندگی میکنیم دورم هیچکس نیس قهرکرده بودم با این نقشه منوکشوندخونه وگف ازاینجامیریم ولی الان زده زیرش ومیگه هیچوق نمیرم میگه نمیتونم دل بکنم ازاینجا برای بچم مای بیبی نمیخره مادرم میخره بنظرتون من چیکارکنم؟

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟

جدا شو!

چون تو خرج و مخارج پدرت تاثيري نداره

حداقل حرص هم نمي خوري

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واقعانمیدونم چیشدیهوبچه دارشدم سنمم کمه الان21سالمه شوهرم ازم ده سال بزرگتره

در سن اشتباه، با آدم اشتباه ،تصمیم ازدواج اشتباه،بچه دار شدن اشتباه

اینهمه خطا در ۳ سال انجام دادی...گذشته

الان دیگه درست تصمیم بگیر...مشورت کن...فکر کن و تصمیم بگیر

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها ازاین لحاظ وژدانم قبول نمیکنه مهریموبزارم اجرا ک شوهرم آرومه کاری ب کارم نداره همش میگم برم باز میشینم سرجام

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟

چشم بازارا درآوردی با این شوهر کردنت! اینکه خرجی نمیده طلاقت بگیر برو خونه ی بابات! شوهرتم بره ور دل نتش

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706