2733
2739
عنوان

برادرشوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 54302 بازدید | 138 پست
اونروز ک من رفتم خونشون برادشوهرم نوزاد دارن زنش گفت میندازیش رو پات خودمون دوتا بودیم دیگه شالمو ان ...

برادر شوهر منم اینجوریه 

من خیلی رو موهام حساسم اونم یه دفعه بیاد اصلا نگاشو عوض نمیکنه البته اینم بگم منو مثل خواهرش میدونه واسه همین زیاد حساس نشو

ای ام کورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلنننن اگر چیزیم هس تو فکر بهش نکن و خودتو حساس نکن همش بگو نه نه اشتباه میکنم 

تا اگرم چیزی باشه اون فک نکنه ک تو باخبری و بدتر کنه 

برای اون دسته عزیزانی که کنجکاون.... بخداااا عکس پروفایلم خودم نیستم 

این مواردی که تا الان گفتی دلیل نیست تو زیادی بی جنبه ای

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2738

من برادرشوهرمو مثل برادر خودم میدونم..نمونه ی مردواقعی..حجاب هم ندارم پیشش

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

وااای میدونیم اون کسوند نیست کشوند

بقیه شو بگو

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706