2733
2739
عنوان

برادرشوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 54314 بازدید | 138 پست

من جلوشون روسری نمیزنم و اوناهم واسشون دیگخ عادیه بااینکه همیشه رنگو لایتم. همشون اینجورن خانوادتن

براهمین چون من حساس نیستم اونام عادی ان

برای اون دسته عزیزانی که کنجکاون.... بخداااا عکس پروفایلم خودم نیستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادر شوهر منم اینجوریه  من خیلی رو موهام حساسم اونم یه دفعه بیاد اصلا نگاشو عوض نمیکنه البته ...

خانواده شوهر من که کلا بی روسرین براشون عادیه جاریم با تاپ شلوارکه جلو شوهرم ولی من نه 

2728
این مواردی که تا الان گفتی دلیل نیست تو زیادی بی جنبه ای

😂😂😂😂😂 دقیقا

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢
2740
یا موقع تلویزیون تماشا کردن اومد رو مبلی ک من نسشته بودم نشست نمیدونم من توهم میزنم یا مخصوصا اینکار ...

عزیزم حساس شدی،اینا کارای معمولی هست که برادر شوهرای منم انجام میدن،خودتم میگی اهل زندگی و مقید هست

تعریف هایی که اولش از برادر شوهرت کردی مثله مدل تیپش اصلا ربطی به موضوعی که میخواستی ازش تعریف کنی نداشت

بنظرم تو ازش خوشت اومده یکم رو حرکات و رفتارش حساس شدی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
یا موقع تلویزیون تماشا کردن اومد رو مبلی ک من نسشته بودم نشست نمیدونم من توهم میزنم یا مخصوصا اینکار ...

توهم زدی و خیلی ظرفیت پایین والا چرا به کوچکترین حرکات معنا و مفهوم بد و جنسی میدید آخِ شاید شما رو غریبه نمیدونه !  اصلا شما چدا باید انقدر به حرکات اون بنده خدا ریز بشی ؟ خودت حسی بهش نداری ؟ خیلی بهش توجه میکنی 

تو توهم میزنی مطمئن باش منو برادرشوهرم میریم یه گوشه باباش نبینه دزدکی قلیون میکشیم یا میریم دور میزنیم یا زنش با شوهر من میره موتور سواری وقتی میان خونمون عشق موتوره خخخخ

2706